× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Přáslavické (Dubské) F5J/RCEV

Více
20. dub 2015 14:36 #14709 od Zdeněk Malčík
Vážení modeláři, dovolte mi pozvat Vás na dvě soutěže pořádané MK Moravia Mariánské Údolí.
Dne 16. 5. 2015 pořádáme soutěž F5J a 17. 5. 2015 soutěž RCEV.
Pro velký úspěch s loňskou soutěží a díky kolegům budeme i letos pořádat tyto soutěže na modelářském letišti v Dubu nad Moravou.
Podrobnosti v propozicích.

Soubor přílohy:

Název souboru: PropoziceF5J2015.doc
Velikost souboru:330 kB


Soubor přílohy:

Název souboru: PropoziceRCEV2015.doc
Velikost souboru:329 kB
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
20. dub 2015 15:17 #14710 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2015 17:33 #14835 od Petr Dušek
Ze zvědavosti jsem nakoukl na předběžnou předpověď počasí na sobotu. Vypadá to na druhé kolo "zimní ligy F5J", počasí velmi podobné jako v Hořicích, snad jen o 4 stupínky tepleji... :ohmy:
Snad se soudruzi z Norska jenom spletli a ještě to přepočítají B) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. kvě 2015 21:24 #14885 od Petr Dušek
Tak to vypadá, že se opravdu přepočítali... :)
Sobota vypadá báječně, to bude zase jeden výškový (resp. nížkový) rekord za druhým a těch turistických výletů do pole ... :lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2015 06:26 - 15. kvě 2015 06:52 #14886 od Aleš Krátký
Tojo, škoda te neděle :) to zase budeme chodit po větru do pole my ostatní s malými :)

jinak 35 a 23 je hodně dobré !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 15. kvě 2015 06:52 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2015 08:29 #14887 od Radek Novotny
Ale kuš, pro malý se do pole nechodí, v RCEV je přeci povolenej restart motoru... B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2015 08:48 - 15. kvě 2015 09:24 #14888 od Zdeněk Malčík
Informace pro hokejové fandy - na sobotní odpoledne bude ve stanu připravena TV. Tak žádné výmluvy! :)
Poslední změna: 15. kvě 2015 09:24 uživatelem Zdeněk Malčík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2015 10:34 #14889 od Petr Dušek

Radek Novotny napsal: Ale kuš, pro malý se do pole nechodí, v RCEV je přeci povolenej restart motoru... B)

Pevně věřím, že už pro příští rok tenhle nesmysl z pravidel RCEV zmizí!!!

Televize na hokej je prima nápad, možná by to ještě chtělo po skončení soutěže uspořádat v nedalekém chrámu společnou modlitbu (za hokejisty i nedělní počasí) :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. kvě 2015 22:27 - 17. kvě 2015 22:32 #14897 od Mirek Kotula
Aleši, mě se nezapočítaly přáslavické výsledky z F5J do žebříčku. Podívej se na to. Já jsem na jednu soutěž uvedl národní licenci CZE 331-011 a na přáslavickou mezinárodní CZE 1510
Děkuji
Poslední změna: 17. kvě 2015 22:32 uživatelem Mirek Kotula.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. kvě 2015 07:15 #14899 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ... 21 pilotů tak mohlo očekávat jen to nejhorší a to se i vyplnilo. Počáteční silný vítr se místy měnil na velmi velmi silný vítr a ke konci soutěže dokonce i na extra velmi velmi silný vítr, a to je pro ta malá půlkilová letadla nad jejich síly.

Alešovi patří dík za titulní reportáž, ale nevím, jestli jsem v neděli nebyl na jiné soutěži?
Vítr nemám rád a trénovat chodím jen když moc nefouká :side: . V neděli foukalo, ale velmi velmi silný vítr? To né, vítr zcela v mezích pravidel, myslím že průměrná hodnota se mohla pohybovat kolem 6 m/s. Již od třetího kola byla spousta slunce a termiky i celkem příjemná teplota. Občasné pochody do pole byly způsobeny pouze přílišným optimismem pilota, jen těsně jsem tomu také jednou unikl ;) .
Takže za mě, sice trochu větrná, ale pěkná soutěž, pořadatelskému týmu ještě jednou dík a těm příliš optimistickým pilotům samozřejmě taky... :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.410 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám