× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Přáslavické (Dubské) F5J/RCEV

Více
18. kvě 2015 08:15 #14902 od Aleš Krátký
Jak jsem napsal Petře, jsi zvyklý na jiné počasí :)
na mne teda fučelo opravdu hooodně. A Když z celé skupiny přistanou téměř všichni za nula ? dle mého foukalo fakt echt hodně :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. kvě 2015 09:24 #14905 od Radim Barč
Dokud drží kšiltovky na hlavách je dobře.
Samozřejmě jsme zažili větrnější soutěže, včerejší krátkodobý průměr byl 6,3 m/s s nárazy 10 m/s, takže v pohodě. Jen při srovnání se sobotou to bylo nebe a peklo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. kvě 2015 13:02 #14908 od Petr Koláska

Radim Barč napsal: Dokud drží kšiltovky na hlavách je dobře...


Jooo, to vony jakože držely, ale musely být fest utažené teda :D :D Ale je fakt, že už bylo i hůř, to jo.

Já jsem spokojen - ověřil jsem, že jsem nepostavil úplně blbý letadlo (vymlouvat se na něj evidentně nemůžu, když je schopné ve stejném komínu přestoupávat Storka - takže to umístění v F5J jde na vrub toho mezičlánku mezi vysílačem a zemí), a pokud budou panovat takové podmínky jako v sobotu, dá se s ním plnohodnotně soutěžit. Ve větru už by to asi bylo o něčem jiném, ale uvidíme. Jako bonus v té záplavě černých siluet na obloze nádherně červeně svítí a hladká folie hází v otočkách krásná identifikační prasátka - takže záměna s jiným strojem téměř nehrozí :lol: :lol:

V RCEV bych řekl, že nebýt toho větrného počasí, předváděli by nám někteří závodníci nejen od M takové nadílky ze 30 metrů, že bychom se my běžní smrtelníci nechytali. Takže ještě že bylo, jak bylo, protože jinak by taky třeba nebylo :lol: :lol:

No a skvělá organizace a tradičně pohostinné zázemí už jen podtrhují tenhle skvělý dojem z celého víkendu ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2015 07:24 #14911 od Petr Dušek
Krátké video ze soboty - převážně z finálových letů.
Datum a čas na videu je špatně nastavený :( . Dá se ale použít pro orientaci. V čase 13:36:26 se pěkně nad zemí chytá Petr Malčík. V čase 13:59:00 je nejnižší bod letu letu Vlasty Vostřela - vzadu přesně na horizntu vlevo od stromů se mihne bílé křídlo a točí levé kruhy směrem ke stromům a stoupá stoupá a stoupá... (toto je ovšem pouze pro bystrozraké jedince s dobrým monitorem rychlým připojením a zapnutým HD rozlišením videa).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2015 12:27 #14924 od Mirek Kotula
Na Hořickou soutěž F5J jsem použil národní licenci CZE 331-011 a na Přáslavickou soutěž F5J jsem použil mezinárodní označení CZE 1510 a tímto se mě v žebříčku F5J výsledky nesloučily a jsem tam za dva chlapy a tím i nižší umístění. Už jsem to psal na Stoupák a Alešovi několik mailů a nic jsem se nedozvěděl. Ví někdo jak se to dá napravit – tyto dva výsledky sloučit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2015 13:08 #14925 od Milan Chalupník
Zažádat o opravné lety :lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2015 17:21 #14926 od Aleš Krátký
Kluci já to vím, ale řeším i jiné věci tak hold musíte vydržet. Vše napravíme

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2015 18:13 #14928 od Mirek Kotula
Děkuji za info. Teď to je jasné i mě :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.305 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám