× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J InterTour, Hořice 11.-12.7.2015

Více
08. čec 2015 10:29 #15228 od Tomas Hruby
Ono se to mění fakt dynamicky, proti včerejšímu ránu se trochu zhoršila sobota (ale pořád velmi dobré), naopak neděle minimálně dopoledne je naprosto skvělá.
Uvidíme zítra večer, moje zkušenost s Windguru je téměř na 100% taková, že to, co ukazuje ve čtvrtek večer, už na víkend vyjde velmi přesně.

A všichni věřící povinně do kostela/mešity/synagogy ať to s boží pomocí vydrží tak, jak se to ukazuje dnes :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čec 2015 21:13 #15234 od Aleš Krátký
podle medard-online.cz má být pohoda a 3m/s .to vypadá dobře :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čec 2015 21:57 #15235 od Petr Dušek
Věřím že to dobře dopadne, přípravy finišují, taky jsem uvěřil medardovi a připravil jsem plochu (koridor) pro převažující vítr od západu.

Poletíme na 8-mi startovištích 6 skupin, celkem 7 kvalifikačních kol (5 v sobotu, 2 v neděli) + 3 finále pro 10 nejlepších borců.

V sobotu večer točené pivo u táboráku & Captain Morgan párty (někteří vědí o čem mluvím.... ), bude i rozpálený gril a nějaká ta klobáska, kdo má fajnovou hu.. (ústa), ať si připraví něco vlastního B) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čec 2015 05:58 #15236 od Tomas Hruby
Ad Captain Morgan - mohu tě ujistit, že tvá sláva se už donesla i k řadě z těch, kdo tam nebyli :-)

Jinak i Windguru vypadá výtečně, zdá se (potvrzují to i jiné zdroje), že měl v té skepsi ze začátku týdne v principu pravdu, vývoj počasí se ale trochu zpomalil, takže to zesílení větru přijde až pozdě večer a zejména v pondělí, což už nám nijak nevadí (navíc ani nebude tak výrazné, ale to už je každopádně vedlejší). Tak to snad vyjde, teď už by měla být předpověď přesná :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čec 2015 07:02 #15237 od Aleš Krátký
Také jsem slyšel veselé příhody o kapitánovi :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čec 2015 13:46 #15238 od Petr Dušek
Dobré zprávy se šíří rychle... :silly: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čec 2015 10:09 - 12. čec 2015 10:25 #15240 od Vladimír Čermák
V neděli ráno mě to nedalo a vyrazil jsem nasát atmosféru do ,,Hořic''. Počasí bezvadné, jasno a větřík variábl. Prošel jsem depo a pozdravil známé tváře. Leoše jsem tam ale bohužel už nenašel. Ostatní se po sobotním večeru dávali pomalu dohromady. Luděk vysápnul litrovku mléka a pochvaloval si, jak se mu ulevilo. Béda spal zase v nějakém hotelu a při příjezdu přejel předním kolem Ivanovi křídlo šokmo přes střed. Ivan však má propracovanou konstrukci, takže křídlo jenom ofouknul a konstatoval že to teď létá lépe.Pak jsem si ještě vychutnal Radkův let v 6. kole ( vypnul ve 26 metrech ) a vyrazil domů na oběd.

Tady je pár fotek z nedělního dopoledne. : vlajek.rajce.idnes.cz/F5J_Horice_12.7.2015#
Poslední změna: 12. čec 2015 10:25 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čec 2015 15:19 #15241 od Petr Dušek
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čec 2015 13:38 #15244 od Petr Dušek
Trochu jsem to o víkendu okouknul, a tak zde prozradím návod, jak snadno vyhrát soutěž F5J.

Nejdříve odrovnat soupeře všemi dostupnými prostředky...



... a potom už stačí jen vypínat nízko a ve finále letět 3x 15 minut

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čec 2015 17:08 #15245 od Jan Kubica
Ahoj Petře, konečně jsi na to přišel :-). Blahopřeji k hezké soutěži, ale proč jsi nelétal? Nebo jsem Tě ve výsledkovce přehlédl?

Taky jsem se chtěl zeptat, zda Luděk létal s malým, ale fotka odpověděla - a to jsou prý čekací doby 10-12 měsíců (asi jen pro někoho :-)).

A další jedovatost na Tomáše - druhé nejmenší výšky a chvost - nedělají soudruzi někde chybu???

H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.471 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám