× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Propozice RCEV Lánské výškoměry 2015

Více
18. čec 2015 11:57 #15271 od Petr Dušek

Radek Novotny napsal: ...ma to byt nakonec OK...

Tak to se mi víc líbila ta odpolední bouřka, než vichr který je v aktuální předpovědi :( .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2015 12:09 #15272 od Tomas Hruby
Vidím to stejně jako Petr - neříkám, že to odlétat nepůjde, ale Radkův optimistický příspěvek taky moc nepobírám, mě tedy vývoj počasí přijde jako docela drsné zhoršení :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2015 15:42 #15273 od Rudolf Rada
Kluci, nevím jestli koukáme všichni na stejný den.
Mě to na zítra přijde docela v pohodě.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2015 19:16 #15274 od Petr Dušek
Dopoledne OK, ale po 14té hodině už bych létal dost nerad ;) .
Ale předpověď se může mýlit... třeby se lístek nepohne a bude příjemných 25 stupňů :lol: .

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čec 2015 12:15 #15275 od Karel Mrázek
Výsledky zde:

stoupak.cz/vysledky-upload/RCEV%20-%20L%...y%20(19.7.2015).html

Děkuji všem za účast. I přes nepříznivou předpověď větru dorazili všichni přihlášení soutěžící. Soutěž se z mého pohledu vcelku vydařila. Škoda neodlétaných posledních dvou kol, ale ve větru, který se zvedl, by to bylo příliš velké riziko.
Zdraví
Karel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čec 2015 06:48 #15280 od Rudolf Rada
Poděkování za pěknou a napínavou soutěž tobě Karle i všem ostatním pořadatelům! Díky.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čec 2015 09:22 #15281 od Jiří Kotrba
Nevíte o Lánské RCEV víc info o průběhu ( počet soutěžících, fotky ) , jsem několikrát týdně na Velké Dobré ( Kladno ), ale měl
jsem od loňska naplánovanou Airshow Duxford 2015 a exkurzi v Shuttleword u Old Wardenu, tak jsem se nemohl podívat na Lány.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čec 2015 10:08 - 20. čec 2015 10:08 #15282 od Aleš Krátký
Je to na prd jak nikdo nepíše články co :-D

Letmé info máš zde

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 20. čec 2015 10:08 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čec 2015 10:59 #15283 od Miroslav Kopecký
Jen stručně- bylo nás 15, včetně jednoho žáka. Myslím, že fotky se objeví časem u Honzy na RCEX.cz, viděl jsem ho fotit. Pořadatelé připravili super zázemí - dodatečně díky! Točená malinovka, koláče, buchty, klobásy... perfektní nazvučení. Dopoledne bylo krásně slunečno, trochu čerstvější větřík, ale nic kritického. Ale odlétali jsme 4 kola a pak to přišlo (teda spíš ostatní odlétali-já bojoval s výškoměrem, trochu i proto, že jsem přijel na poslední chvíli a lajdácky jsem to neměl nachystané a první platný let jsem měl vlastně až ve 4. kole). Zvedl se vichr, možná už na hranici regulí. Hlasovali jsme, jestli pokračovat 5. kolem, usnesli jsme se, že ano. První skupina (ve které jsem byl i já) odstartovala, ale foukalo tak, že modely (alespoň můj) ve vzduchu couvaly a jeden to dokonce rozlámalo ve vzduchu. Po tomhle zážitku jsme to ukončili a 5. kolo bylo zrušené.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čec 2015 18:24 - 20. čec 2015 18:32 #15285 od David Hromka
Nějaké foto přidávám....

Musím pochválit organizátory, protože toto byla pro mě jako pro čumila nejpříjemnější a nejpřívětivější akce které jsem se zůčastnil :-)

PS: Pánovi v bílém tričku a v bílém klobouku se omlouvám, bylo mi líto jej nevyužít pro můj kratičký filmík :-)

Poslední změna: 20. čec 2015 18:32 uživatelem David Hromka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.416 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám