× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Tisza Cup invitation

Více
02. dub 2016 15:54 - 02. dub 2016 15:55 #16535 od Martin Horák
Nevím snad brzy,ale bohužel jsem v tom nevině já i Ruda. Na vině je ta zkurvená pošta ,ale člověk je v takovémhle případě úplně bezmocný .Takže musím vydržet .
Poslední změna: 02. dub 2016 15:55 uživatelem Martin Horák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2016 17:02 #16567 od Mirek Kotula
Ví někdo, jak to dopadlo v sobotu v F5J v Maďarsku? Někde jsem na fb zahlédl velkou ekipu z ČR. Do finále z 1 a 2 místa Malčíci?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2016 17:48 #16569 od Aleš Krátký
Dobře Petr :-D







Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2016 06:11 #16573 od Tomas Hruby
Ty celkové výsledky más blbě (poslední fotka)- to je po pátém kole, v šestém se děly docela velké změny, z českého hlediska bylo podstatné, že jsem se procpal do finále i já, ale posunů bylo více.
Výsledky finále sedí, stručně řečeno nás prošlo do finále pět, všichni jsme v TOP10 a jako třešnička na dortu Petr vyhrál. Trenér je spokojen :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2016 06:39 #16575 od Aleš Krátký
Vím, je to tam napsáno po pátem :-D
sice víme hovno výšky (ehm ehm) ale co už

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2016 06:54 #16576 od Tomas Hruby
Výsledky jsou na 5mp.eu/web.php?a=f5j-hu , tam máš i výšky.
Jinak počasí drsné, docela zima a vítr, létalo se po větru nad nízký les, ve kterém je navíc hodně rybníčků (ideální místo pro pád :-( ). Dalo se, ale nervy občas pochodovaly. Bohužel jsem po prvním velmi dobrém finále v druhém finále do lesa spadl, tak už vím, jak se uprchlíkům přelézá plot s ostnatým drátem :silly: Model celkem přežil, dokonce jsem stihl třetí finále, ale byl jsem úplně mimo a rozhozený, takže jsem v okamžiku vyššího rizika tento let prostě zabalil a radši sedl daleko, ale bezpečně, představa další cesty "do křovin" na mne byla moc :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2016 07:45 - 11. dub 2016 07:58 #16577 od Radek Novotny
Tak to je naprosto výstižný, na tom plotě jsi fakt vypadal jak uprchlík, ještě že tě neposlali zpátky do Afghánistánu :lol: Soutěž to byla dost divoká, byli jsme zmrzlí všichni jak sobolí ho...., ale i s tím větrem se lítat dalo. Na rozdíl od malých RCEV, kde v neděli odpo vítr ještě zesílil, a lítání v 12 stupních bylo o ničem. Dokonce jsme si nakonec odhlasovali milosrdné zkrácení soutěže.

V F5J jsem sám nadšenej ze svýho 17. místa vylítanýho s Cirrusem, stačilo by KDYBY byla místo dvou nul za přistání třeba jenom jedna, a už bych ve finále mohl lézt přes plot místo Tomáše já, jenže na to KDYBY se naštěstí pořád ještě nelítá :)

V takovejch záludnejch podmínkách naprosto nechápu Petra Malčíka, jak vyčadil základ, a pak přičadil i finále, fakt klobouk dolů!

Tady jsou výsledky po 6-ti kolech základu, prvních 12 šlo do finále:
Přílohy:
Poslední změna: 11. dub 2016 07:58 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.411 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám