× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Nová Paka 30.4.2016 Propozice

Více
04. kvě 2016 05:48 #16740 od Vladimír Čermák
Foto vítězů.
Pokud by čtvrtý Luboš Pazderka neudělal chybu a v prvním finálovém letu si omylem nezapsal výsledek 9:54 i když letěl 14:54 skončil by na druhém místě. Bohužel na to přišel až při kontrole doma. Útěchou mu budiž vylosovaný výškoměr. :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 06:20 #16741 od Aleš Krátký
Tak to fakt potěší :-DDDD

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 17:15 #16748 od Martin Beseda
Tak je to tady:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 17:46 #16751 od Aleš Krátký
Martine LUXUSNÍ :) z tebe asi uděláme Stoupákovského reportéra :)
fakt pěkné

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 18:06 #16752 od Jiří Kačírek
Sledoval jsem celou soutěž jako divák a byla to paráda. Video tomu odpovídá, taky výborné!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 19:02 #16753 od Martin Beseda
To video jsem nedělal já. Já jenom najal kameramana a střihače v jedné osobě. Já bych to točil "osmičkou" a nato by jste se asi nepodívali.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 19:35 #16754 od Aleš Krátký

Beseda napsal: To video jsem nedělal já. Já jenom najal kameramana a střihače v jedné osobě. Já bych to točil "osmičkou" a nato by jste se asi nepodívali.

Tak že děkujeme a je to pěkný

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2016 06:59 #16755 od Petr Dušek
Pěkné video, jen bych se příště přimlouval za chronologický sestřih, je trochu matoucí když jsou tam záběry z finále a za nimi ze začátku soutěže ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2016 19:03 #16766 od Martin Beseda
Tohle je moje chyba. Tlačil jsem na něj ať to udělá rychle a takhle to dopadlo. :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.392 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám