× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J 2016 Dub nad Moravou

Více
16. zář 2016 11:59 #17335 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma F5J 2016 Dub nad Moravou
Koukám, že se počasí vylepšuje. Asi jsme se s odhlášením unáhlili

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2016 17:19 #17346 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2016 19:34 #17348 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2016 05:32 #17349 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J 2016 Dub nad Moravou
Ten článek je pěkná ukázka alternativní reality... V skutečnosti se ve finále rozhodovalo jen kolem 100m - první kolo pro Radka za 127m, v druhém kole na sebe vedení strhl jeden Enjoy za 99m, ve třetím pak Radek vyhrál za 108 metrů, což ale nebylo nejméně, dva další modely byly odhadem tak 90m, nakonec ale nenaletěly.

Jinak z hlediska výšek bylo nejníže druhé nedělní kolo ve skupině, kdy jsem letěl já s Radkem a Petrem Vorálkem, cukali jsme se co to dalo a nakonec jsme všichni tři naletěli z výšek 56m Radek, 60m já a kosmonaut Petr měl 74m :-)

A rýpnu si - nauč se rozlišovat slova holt a hold :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2016 06:10 #17350 od Aleš Krátký
Já tam Tome v neděli nebyl :-D Takže je to 100% scifi, výsledky jsem průměroval z výsledovky. To že někdo nenalítá neberu jako kloudný výsledek a nepočítám ho.

hold, holt ... je to opraveno.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2016 06:38 #17352 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J 2016 Dub nad Moravou

Aleš Krátký napsal: To že někdo nenalítá neberu jako kloudný výsledek a nepočítám ho.


Ono šlo o to, že se v tom třetím kole prostě ve snaze o vítězství takhle letět muselo, nebyla jiná možnost, proto přesně sedí ta moje věta o rozhodování "kolem 100m". První dvě kola takto zkrátka rozdala karty...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2016 06:45 #17353 od Radim Barč

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2016 14:42 #17362 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J 2016 Dub nad Moravou
Tady máte Dub ze vzduchu. Bohužel světla už moc nebylo, tak se nedají čekat zázraky...





Přílohy:
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.482 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám