× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Nová Paka 29.4.2017

Více
27. dub 2017 20:09 #18641 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
To první je správně (nebo aspoň tak vždycky jezdím :-) ).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. dub 2017 20:36 #18642 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
Jojo, z druhé strany je to sjízdné nejvýš pro vejtřasku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. dub 2017 10:42 #18654 od Vladimír Čermák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 07:23 #18666 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
A výsledky "měřeného trénigu" by nebyli ?

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 08:27 #18667 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
Petře, Vláďo, určitě vás trenér informoval, že od letoška jsou v F5J do svazového žebříčku připočítávány body za finále pro první tři piloty, 30, 20, a 10 bodů, tak nezapomeňte zaškrtnout políčko v nastavení soutěže.

V RCEV máme na letošek stále bonifikaci za umístění 30, 25, 20, 15, 10, a 5 bodů. Od příští sezóny 2018 už by to pak v RCEV mělo být bez bonusu, jen body z lítání...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 10:11 #18669 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
Radku, ptal jsem se na to trenéra F5J ještě na soutěži v Pace a on tuto informaci nepotvrdil, tak si v tom nejdřív udělejte jasno mezi sebou. Jelikož tato informace není ani ve Sportovním řádu ani v jiném zveřejněném dokumentu KLeM tak je to pro pořadatele soutěží jenom "jedna paní povídala" a tudíž jako by nebylo ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 12:00 #18673 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
Je to tak, tohle se loni neoficiálně diskutovalo mezi členy F5 komise, ale názor na to jednoznačný nebyl. Radek to prosazoval, Ivan byl dost proti, já jsem spíš rozpačitý - nelíbí se mi připočítávat body za pořadí bez ohledu na, zda je finále nebo ne, naopak body "jen za finále a bez něj nic" jsou jistou diskriminací menších soutěží. Nakonec to nějak vyšumělo do ztracena, kdy žádný návrh oficiálně nepadl, takže se jede postaru...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 13:20 #18674 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
...tak to se omlouvam za dezinformaci. Posledni imformace ke mne od Tomase byla ta, ze body budou za finale stejne jako v F3J, tedy 30, 20, 10 bodu. Uz jsme se nebavili o bodech za poradi, ale jen za finale.

No nic, takze je to stejne, bojovat v zakladu, a ve finale si jen tak zablbnout...

Myslim, ze jsme asi jediny sport, ve kterem se za vysledne poradi ve finale neudeluji body do serialove souteze - zebricku. Taky mne pak napada otazka, vzhledem k tomu, jak je to dnes nastavene smerem od svazu modelaru, ze ani vitez zebricku zadne kategorie nedostava od svazu ani nejakou maslicku, kvuli ktere se ty body vlastne sbiraji, a tak si taky rikam, proc vlastne ten svazovy zebricek vubec delat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 15:09 #18675 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Nová Paka 29.4.2017
Jojo, tu naši debatu nijak nepopírám, ale pak se to rozebíralo dále a nějak to zkrátka nedopadlo, to je celé.
Z mého pohledu je hlavní problém v tom, že finále nemusí být vždy (a často je tento stav naprosto regulérní) , tím se to komplikuje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 16:17 #18676 od Alois Hrabáček
Chlapci v F3J se udělují body za finále stejně jako na Eurotouru t.j. 3, 2, 1.5, 1 a 0.5. Stejně tak se udělují body i v Eurotour F5J !! Pokud se neletí finále tak se žádné body nedávají, je to staré víc než 10 let!
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.438 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám