× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Světový pohár F5J Lanškroun

Více
14. úno 2017 08:34 - 14. úno 2017 12:59 #18093 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Světový pohár
Aleši, ještě jedna prosba. Nešlo by dát propozice do Lanškrouna na úvodní stranu stoupáku v Angličtině a němčině. Oni posílají přihlášky mně a ptají se kde je registrace. Co ty na to?
Poslední změna: 14. úno 2017 12:59 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. úno 2017 13:35 #18181 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Světový pohár

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2017 09:59 #18274 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Světový pohár
zvýšeno na 105 lidí

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2017 21:54 #18281 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Světový pohár
Lojzo 90 lidí na soutěži, to se jen tak nevidí. Úžasné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2017 08:35 #18282 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Světový pohár
Mirku a jak se Ty připravuješ na hodně už blízkou sezonu??? Konkurence bude veliká i v 60+. Do Sázavy se už přihlásilo 20 důchodců!! Nevím jestli Standu Péráka také zařadíme??? Včera jsem byl na obhlídce terénu a můžeme udělat i 17 startovišť!!!!! Ale nevím komu se bude chtít chodit až na konec? Budu tam posílat mladíky Novotný nebo Tomáše trenéra. To jen tak na okraj. Jinak všem přeji úspěšnou sezonu 2017!!!!!!!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2017 20:38 #18286 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Světový pohár
Lojzíku, do F5J nic nového nemám (žádný nový brus). Letošní sezónu jsem začal několika polítání u nás na letišti a prvního dubna jsem přihlášen do Suché na oťukávací soutěž v RCEV, to jen aby člověk zjistil kolik toho přes zimu zapomněl a jak je na tom konkurence.;-) Měl bys taky přijet, 100 palcovku máš, tak neváhej.:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2017 07:39 #18288 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Světový pohár
U nás máme 1.4. RCVS a 8.4. RCV2. Dvě serva nelétám, ale na RCV2 půjdu. Ty budeš v Maďarsku? Já pojedu až do Hořic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2017 14:26 #18296 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Světový pohár

Alois Hrabáček napsal: ...Ale nevím komu se bude chtít chodit až na konec? Budu tam posílat mladíky Novotný nebo Tomáše trenéra. To jen tak na okraj. Jinak všem přeji úspěšnou sezonu 2017!!!!!!!!!!!

Já ti ukážu, nechat nás schválně běhat takový kilometry... Pučíme si cestou elektrickej golfovej vozejk na vožení na konec startovišť a vyčadíme vás :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2017 07:17 #18858 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Světový pohár
Rozlosování zde kluci

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2017 17:33 #18874 od Aleš Krátký
Tak jakpak nám to dopadlo? Viděl jsem v základu prvního Radka, ale finále? Kdo sepíše článeček pro nás, co neměli tu čest? Prosím prosím

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.451 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám