× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file F5J Nová Paka 18.5.2019

Více
12. kvě 2019 15:34 #21747 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG
Radim doplnil telefonicky. Všechny připomínky do další soutěže na Trnávce zapracuji, a vše bude OK :-)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2019 16:42 #21753 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG
Aleši jde udělat seznam na jednu stránku? Tak jako ve starém SORGU?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. kvě 2019 08:28 #21756 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma SORG
Ahoj Aleši, ještě jsem zapomněl na dvě věci v rozlosování. I když zaškrtneš hlídat poslední- první, toto se neděje. A chybí tabulka kdo s kým kolikrát letí, stalo se mi, že Tomáš Hlavinka letěl 5x proti Radkovi Malčíkovi a já ani jednou. Kontrolovat kdo s kým kolikrát letí, je nad mé síly :-) , nechce se mi.
RB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. kvě 2019 09:34 #21759 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG
To je jednoduché :) není to tam ještě :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2019 06:36 #21762 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma SORG
Když chci vytisknout výsledky z Polánky, tak ať dělám co dělám, tiskne mi to výsledky jen do poloviny 5 kola a šesté kolo na papíře už není vůbec a to i když procentuálně zmenším tisk. Když byly výsledky vloženy v PDF do příspěvku, tak to bylo v pohodě (Hořice)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2019 06:48 #21763 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG

Martin Veleba napsal: Když chci vytisknout výsledky z Polánky, tak ať dělám co dělám, tiskne mi to výsledky jen do poloviny 5 kola a šesté kolo na papíře už není vůbec a to i když procentuálně zmenším tisk. Když byly výsledky vloženy v PDF do příspěvku, tak to bylo v pohodě (Hořice)


no on je problém v tom, že je tam moc sloupců a mají nastavenou pevnou šířku, nebo nejde zalomit text.
Každopádně to jde viz příloha

Alois Hrabáček napsal: Aleši jde udělat seznam na jednu stránku? Tak jako ve starém SORGU?

ano jde, v nové verzi kterou pošlu do světa zítra předpokládám.

bude tam i zvětšování písma,a celého SORGu aby bylo lépe vidět (krom jiného)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2019 14:01 #21765 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG

Martin Veleba napsal: ...Když byly výsledky vloženy v PDF do příspěvku, tak to bylo v pohodě (Hořice)

Martine, abych ty výsledky dostal na stránku, musel jsem ručně zmenšit velikost tisku na 60%, ale to je v nastavení tisku z prohlížeče, není to (zatím) vlastnost sorgu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2019 17:11 #21767 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma SORG
Už jsem se s tím tiskem popasoval

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. kvě 2019 21:22 #21772 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG
Nová verze Sorgu
stoupak.cz/sorgair/version.php?have=

Sorg jde nyní zvětšovat / zmenšovat
Jdo zvětšovat fonty
Jde vybrat tučné / netučné písmo
Opraveny bugy ve vykreslování SORGu
Na karty se tisknou finálové sloty
Lze tisknout finálové karty
Jdou mazat výsledky
Opraveny rychlosti animací v kolech / skupinách
Lze zamykat nastavení a rozlosování

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2019 07:37 #21773 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG
Po krátkém testu...
- jde změnit téma tak, že je bílé pozadí, ale pak nejde změnit barva, takže v některých polích je růžový text na šedivém pozadí, na NTB na světle nečitelné
- jde měnit velikost fontu, ale tato změna se nepromítne do okna pro zadávání výsledků letů
- tisk finálových karet - po vytvoření finále tě to přepne na záložku "Finální kola" (pominu fakt že se mi to zdá nesprávně česky..., snad by mělo být "Finálová..." ?), ale tisk karet pro finalisty je o záložku zpět. To tlačítko dá dost tedy práce najít :). Takže tlačítko pro tisk finálových karet bych dal až na záložku "Finálová kola"

- HLAVNÍ PROBLÉM - rozlosování! Z ohlasů z těch několika soutěží a i z mých testů, rozlosování se chová nedobře. Z pěti kol (matice 6 startovišť krát 4 skupiny) spolu někteří letí třikrát i čtyřikrát. Včera v Pace někdo hlásil, že letí s Radkem dokonce pětkrát, což tedy žádného soupeře nepotěší. Není tabulka "Kdo s kým" takže se to obtížně kontroluje, ale ten algoritmus určitě zasluhuje vylepšení.

Na závěr samozřejmě dík a čest Tvojí práci !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.446 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám