× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file 1. Polanecké RCEV 6.6.2020. První díl seriálu o Polaneckého nakládače

Více
06. kvě 2020 12:55 #22941 od Radim Barč
Dobrý den. Dovoluji si vás pozvat na první polanecké RCEV. Stejně jako loni i letos bude po třetí soutěži vyhlášen Polanecký nakládač 2020! Propozice: www.lmkpolanka.cz/1-polanecke-rcev-66202...olaneckeho-nakladace
Aleše prosím o otevření přihlášek s uzavírkou 3.6.2020 ve 20:00hod a max. počtem 30 účastníků.
Taky prosím o link na aktuální SORG. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
06. kvě 2020 14:08 - 06. kvě 2020 14:13 #22942 od Aleš Krátký
Poslední sorg je tady v menu nahoře / soutěže / sorg na rok 2020

registrace zde : stoupak.cz/sorgair/index.php?id=59

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 06. kvě 2020 14:13 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2020 18:44 #23045 od Radim Barč
Aleši, prosím tě, když doplním do stažené soutěže nového soutěžícího, nebude problém jako loni? (chyba při počítání bodů)
RB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2020 21:07 #23046 od Aleš Krátký
no je stary sorg, takze asi ne :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čen 2020 19:21 #23049 od Aleš Krátký
Tož letadlo hotovo, a protože má zítra pršet, tak bude asi zálet až v sobotu ráno :-D ikdyž to počasí vypadá dost na prd :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2020 15:31 #23054 od Radim Barč
Ve výsledcích jsou chybně uvedeny věkové kategorie soutěžících. Omylem jsem při ručním přepisování do SORGu udělal chybu. Omlouvám se. Všichni soutěžící patří do kategorie senior.
K ručnímu přepisu mě donutila skutečnost, že po stažení soutěže přímo ze stoupáku, bylo v rozlosování místo jednoho jména jen černé pole.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2020 16:06 #23055 od Aleš Krátký
Hmm máš recht. Ten černý člověk jsem já dokonce :-D resp asi to bude první soutěžící.

Opravím.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2020 16:12 #23056 od Radim Barč
Zapoměl jsem ti to říct na soutěži, hlava děravá...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2020 17:17 #23057 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2020 18:25 #23058 od Radim Barč
Teda Aleši, to je fofr!
Tady je krátké video.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.367 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám