file Ypsi Daidalos F5J - 100" / 2.5m

Více
21. bře 2017 10:56 #18294 od Petr Koláska
To se pozná profík, ví jak správně zahnízdit ;) :lol: :lol: :lol: Mě se naposledy při pokusu o soutěžní hnízdění nezadařilo a o asfaltovou cestu pod stromem jsem si přerazil gondolu a odřel kužel.... :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2017 11:09 - 21. bře 2017 11:10 #18295 od Milan Chalupník
Musím zaťukat na dřevo, je to můj čtvrtý strom pokud se nepletu, dva v Plzni, jeden v létě v Pace, a teď doma za barákem jen v obyčejným tréninku. Vždycky bez újmy, akorát ten Packý smrčoun to chvíli držel podle výškoměru v 25m a pak ho poryv sundal, řízení lesem proběhlo šťastně, na zemi to odnesla jen zlomená trubka, a proto jsem ji mohl konečně předělat na kratší (byla dlouhá). Včera jsem si zašel asi 100m do garáže pro žebřík, a bylo vyřešeno. Musel jsem spěchat, abych to stihl :) , trochu pofukovalo. Je to ale sranda to naše lítání.
Poslední změna: 21. bře 2017 11:10 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. bře 2017 09:34 #18302 od Ivan Horejsi
Vy nadelate.
Chtelo by to zocelit, nejlip ve volnych magnetech F1E. Tam patri teleskopicka tyc k zakladni vybave. Kdysi jsem mel pujcenou skladaci tyc asi tak 15 metru dlouhou, z metrovych modulu, stredem vedlo ocelove lanko, aby to drzelo v sobe. Muselo se to drzet kolmo k zemi a opatrne balancovat. Sluzbu udelala, ale stromy obletavam s velkym respektem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. bře 2017 15:49 - 22. bře 2017 15:53 #18306 od Radek Novotny
Martine, copa je to za růžovýho draka, co jsi mu ublížil...?
Poslední změna: 22. bře 2017 15:53 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.317 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám