file Vyhledávání ztracených modelů

Více
25. zář 2017 08:26 #19444 od Aleš Krátký
Přesunuto :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. zář 2017 18:27 #19446 od Martin Beseda
Tome, jasně že hledat hned. Ale jedním kanálem si spustit sirénu a hledání bude možná snadnější.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. zář 2017 18:41 #19447 od Petr Dušek
Nikdo zde nezmiňuje vyhledávání pomocí síly signálu, naprostá většina 2,4G systémů to umožňuje a je to zpětná informace pravidly povolená. Není problém se k modelu přiblížit poměrně přesně. Je to samozřejmě trochu problematické v porostu, kde se obtížně orientuje a pohybuje, typicky v kukuřici, ale jinak je to celkem jednoduchý způsob.
Samozřejmě to platí pouze v případě, že nedojde k přerušení napájení ať už havárií nebo vybitím pohonné baterie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. zář 2017 17:13 #19476 od Martin Horák
Chci se zeptat,mám Frsky Taranis plus a přiznám se,že vůbec nevím jak se to dělá při hledání ztraceného modelu . Zatím jsem to ještě nepotřeboval,tak kdyby se někomu chtělo mi poradit budu rád,třeba i v Hořicích na soutěži .Dík Martin H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. zář 2017 18:04 #19477 od Petr Dušek
Martine, potřebuješ systém, který na vysílači zobrazuje sílu signálu přijatého přijímačem. To si myslím že Taranis umí. A pak, zjednodušeně řečeno, jen chodíš a hledáš místo kde je signál nejsilnější. Signál se zvyšuje = přibližuješ se k modelu, signál se snižuje = vzdaluješ se od modelu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. zář 2017 19:31 #19479 od Martin Horák
Ok děkuji vyzkouším . Martin H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.310 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám