file F5J model HAWK 3.6 | GF a RCEV HAWK 25

Více
07. dub 2020 09:15 #22838 od Aleš Krátký
Sice soutěžit nemůžeme, ale nové "ptáče v hnízdě" se vychovat musí :-D
jen co to trošku okoutknu a dám do kupy, tak se o info podělím.

Zabaleno perfektně :) A jako bonus dostalo dítě skvělou hračku ... hromadu pěnovky :)


Krasavec !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 12:51 #22840 od Luboš
Jsem na tom podobně. Ve čtvrtek mi domů dorazila krabice s perfektně zabaleným modelem. HAWK 3,6 GF. Oproti loňskému typu v podstatě nezůstal kámen na kameni. Nový štíhlý a velmi lehký trup, nová kormidla a předělané křídlo s velkými klapkami, větším vzepětím (jsou dodávány dvoje spojky o různém sklonu), Křídlo bylo na moje přání i osazeno servy. K modelu jsou i obaly na křídla a kormidla a také balast. A dovolím si jednu poznámku - objednáno koncem února a 27. března bylo éro doma, dle domluvy, bez výmluv a odkladů. To není jako u jednoho nejmenovaného českého výrobce!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 13:12 #22841 od Martin Beseda
Pánové, nechci se vás nějak dotknout, ale vy poznáte co je to za model pokud to nemá napsané jméno na křídle? Vždyť jsou všechny stejné. Já ne. ;)
Ať vám to lítá...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 13:23 #22842 od Aleš Krátký
Luboš : taky pěkný kousek :)
Martin : Všechny vypadají jako letadla, to je fakt .. neříkám, že poznám vše,ale pár modelů od oka podle tvaru určitě trefím.

Hlavní je, že nám náš koníček dělá radost, no ne ? :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 16:25 #22846 od Luboš
Martine, je pravda, že tvé modely jsou naprosto unikátní a každý je ihned pozná. Ty naše jsou obyčejné. Ono se toho moc vymyslet nedá, pokud chceš zachovat určité parametry.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 18:20 #22847 od Martin Beseda

Luboš napsal: pokud chceš zachovat určité parametry.


Jistě, nelítají jako ty vaše. Ale tak jsem to nemyslel.
Omlouvám se zato, že se mi všechny modely, až na výjimky, zdají naprosto stejné. A to je důvod, proč já je vlastnit nebudu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 18:58 #22848 od Luboš
Nemáš se za co omlouvat, vždyť máš v podstatě pravdu. Já můžu jen smeknout před tím jak stavíš svá éra a létáš s nimi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2020 20:03 #22849 od Aleš Krátký
Možná to bude znít divně, ale od počátku si vybírám letadla podle vzhledu. Když se mi líbí design / tvar, tak jsem s nim vnitřně spokojen a to je základ. No a protože je líbivost subjektivní, tak vlastně máme každý jiné letadlo, a to je dobře :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. dub 2020 05:30 #22850 od Pavel Hloušek
Souhlas s Alešem. Je to stejné jak s ženskýma. Co by sme dělali, kdyby se nám všem líbila jedna jediná? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. dub 2020 07:57 #22851 od Luboš
U mne vzhled také rozhoduje (ale to bych dnes měl místo HAWKA COBRU :lol: ). Ale pak záleží hlavně na tom, jak mi to éro padne do ruky a jak se mi s tím létá. Už se mi párkrát stalo, že jsem si pořídil éro co se mi líbilo, pak s ním letěl a bylo velké zklamání, prostě mi nesedlo. No a další věcí je pro mne i to, jakým způsobem si to éro pořizuji, jaký mám pocit při jednání s výrobcem, jaké tam jsou možnosti atd. A stejně když jseš ve stoupáku, tak je to krása, ale tam jsou ty éra fakt všechny stejné! B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.502 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám