file Jaký F3J model pro elektro?

Více
15. říj 2009 19:16 #460 od Tomas Hruby

Petr Dušek napsal: Děkuji všem za zajímavé tipy, pokračujte klidně dál. Já jsem se bohužej chytil trochu do pasti, do nadpisu jsem dal F3J model, ale přitom bych chtěl rozpětí kolem 3m.


Zeptej se Dalibora Šterby (graup15 z Mojehobby) na novou elektroverzi Vikinga od Sodomky - psal na webu, že bude i lehká verze a tu "full carbon" už reálně testuje.
Velikostí to tvému upřesnění plně odpovídá, tak se poptej ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. říj 2009 06:22 #463 od Ondrej Hanak
Bretaci delaji i Nyxe F3J (3dilne kridlo, 3,2m), mel jsem ho ve verzi extra light, letovka byla 1850g, nedelaji ale elektrotrup... cili lidova tvorivost, ale melo by to jit, ja predelaval na elektro jejich Tatanu2.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. říj 2009 06:27 #464 od Petr Dušek

Ondrej Hanak napsal: Bretaci delaji i Nyxe F3J (3dilne kridlo, 3,2m).

Znám, u nás s ním hoši létají RCVM, ale bohužel už ho nedělají, ptal jsem se před týdnem. Do Hradce to mám jen skok a tak se k nim příští týden chystám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. říj 2009 09:42 #466 od Karol Chyba
ak chceš menší model tak je tu aj Storch ale 3/trojka ten má tiež trojdielne krídlo a rozpetie je 3230mm.
http://www.heinrich.sk/pages/stork3.html ,váha elektro by sa pohybovala okolo 1800-2000kg. A z dodaním určite nebudú problémy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.200 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám