file daidalos

Více
21. led 2011 20:07 #3299 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma daidalos
Tak jsem dneska poprvé byl ve vzduchu s daidalem a na poprvé docela dobrý,ale ještě to chce vychytat nějaký ty mouchy. Hlavně těžiště, zatím jsem někde mezi 55 a 60 mm od náběžky a řekl bych, že by to chtělo ještě do zadu .Uvidíme příště .Martin H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2011 16:34 #3324 od Jaroslav Nezhyba
Odpověděl Jaroslav Nezhyba pro téma daidalos
Během 4 slunečných dnů,které panovaly v Jeseníkách ,jsem neodolal a zalétnul D 200.Moc jsem předcházejícím kladným hodnocením nevěřil,no ale ukázalo se,že se jedná o podařený model z dílny MB.Model je osazen motorem Turnigy 1900/V vrtulí Aeronaut 10 x 6,servy HD DSM 44.Těžiště je zatím na 60 mm od náběžky.Model reaguje na poryvy termiky a je velice hodný na pilotáž-prakticky létá sám.Závěrem-kdo si chce pohodově zalétat jak rekreačně,tak soutěžně od RCEN-RCEO-RCEK-RCEK model se mu bohatě odmění.Stálo by za pokus najít vhodný motor na 2S lipoky pro RCE7....a zkusit to.Stále je to nejoběktivněji hodnocená kategorie elektro v našich národních pravidlech .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2011 18:35 #3325 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma daidalos
vitej do klubu daidalos :)

ad "Stále je to nejoběktivněji hodnocená kategorie elektro v našich národních pravidlech ."
nejak nevim co tim presne myslis :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2011 20:23 #3432 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma daidalos
Pánové,prosím vás.Co je použit za materiál na křídle jako zavětrování klapek?
Díky Boban ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2011 20:51 #3433 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma daidalos
Lepící páska (kancelářská) , poté zasypána dětským pudříkem ...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2011 05:50 #3435 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma daidalos
Takže,pokud tomu dobře rozumím,tak průhlednou lepící pásku šíře 10mm nalepím na křídlo a pak ji otočím a zasypa tím pudrem??? :?:
Dík Boban ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2011 07:16 #3436 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma daidalos
presne tak

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2011 09:45 #3437 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma daidalos
Děkuji za pomoc.
Boban ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2011 22:39 #3443 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma daidalos
:lol: slyšel jsem alešku že si začal zbrojit na novou sezonu s novou serií. 8-) Teď se uvidí . Jak jsem to počítal tak celkem za sezonu budu mít kolem 30 závodů což je dost . :twisted: ale naopak mám nové 2 Pike perfecty tak na sezonu budu připraven ;) . Ale jak to zvládnem všechno tak to se uvidí. :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2011 23:22 #3444 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma daidalos
s jakou novou serii ? ja totiž zádne nové éro nemam,mam porad stareho daidala z minuleho roku (kdyztak PM [soukromá zpráva] ne tady)
jo zavodu je dost .. o tom žadna. jsem zvedavy jak rychle rozsekas ty Pájky :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.386 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám