file sříbrný kryt na křídla

Více
18. úno 2011 07:07 #3415 od Aleš Krátký
kluci z jakeho matrose se dela takovy ten stribrny kryt na kridla jako ma treba scorpion.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
18. úno 2011 09:13 #3419 od Petr Semerák
Já to dělám z takové "karimatky" tl. 3 mm opatřené na jedné straně al? folií. Primárně je to určené např. jako přídavná izolace za radiátory ústředního topení, prodávají to v železářství (např. u nás v Pace) v šíři tuším 80 cm. Co to stojí už si nepamatuju, ale není to nijak drahé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. úno 2011 09:18 #3420 od Aleš Krátký
super,ma to nejaky technicky presny nazev ? teoreticky to budou mit asi v hornbachu nebo nekde ze ?
pripadne to zelezarstvi nebo tak.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. úno 2011 09:27 #3421 od Boris Menšík

Aleš Krátký napsal: super,ma to nejaky technicky presny nazev ? teoreticky to budou mit asi v hornbachu nebo nekde ze ?
pripadne to zelezarstvi nebo tak.


Tato fólie, která se používá na izolaci za radiátory, se jmenuje Mirelon (dělají ji ve Vratimově). Je možné že v Hornbachu bude pod jiným obchodním názvem. Prodavači budou vědět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. úno 2011 09:37 #3422 od Oto Melter
Odpověděl Oto Melter pro téma sříbrný kryt na křídla
Tuším, že se to jmenuje paroizolační fólie a kdysi jsem to kupoval v Hornbachu, maj to tam i v různých tloušťkách. ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. úno 2011 16:49 #3423 od Radek Kaplan
Pozor - pozor ...

není to tak jednoduché jak by se mohlo zdát ...

jednou jsem měl smůlu a koupil jsem jako obvykle ruli té folie co se dává za topení ale na dtuhé straně alobalu nebyl Mirelon ale EPP uřízlé tak na 3mm...

s každým vsunutím křídla do futrálu se vylamovaly kuličky ... hnus, bordel ...

takže si to před zakoupením pořádně promni v ruce - Mirelon je gumový a velmi pružný, to těsnění s EPP je lehčí ale když to zmáčkneš, viditelně se "zlomí" struktura EPP a nevrátí se to tak jako Mirelon ...

vždy jsem to kupoval ve stejném hobbymarketu a už vím že ne vždy je to to samé ... :idea:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. úno 2011 18:30 #3424 od Aleš Krátký
dekuji za informace, velmi prinosne a zajmave :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2011 08:28 #3425 od jan kadlec
Odpověděl jan kadlec pro téma sříbrný kryt na křídla
Tak ten "lámavý" je Termoflex viz. http://www.mkchlumec.cz/Dilna/F3B_Eagle.htm




Jinak se hodně používá Gutaflex Sunflex viz. http://www.mkchlumec.cz/ion.htm

Jan Kadlec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2011 12:08 #3426 od Aleš Krátký
takze termoflex je spatne, dobre je Gutaflex Sunflex
supr

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2011 19:10 #3428 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: takze termoflex je spatne, dobre je Gutaflex Sunflex
supr

Já mám opačnou informaci, pěnovou folii jsem koupil v Hornbachu pod názvem Thermoflex (výrobce Den Braven) , tu polystyrenovou tam měli taky, jak se jmenovala nevím (možná taky thermoflex??). Oboje najdeš v oddělení kde prodávají tapety, můžeš si vybrat, pěnová je slabší (2mm), polystyrenová silnější (3-4mm).
Pro slepení se mi osvědčila stříbrná páska Pattex - Power Tape (taky Hornbach), měla by vydržet až 70°, tzn. letní teplotu v autě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.546 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám