file sříbrný kryt na křídla

Více
22. úno 2011 06:25 #3447 od Milan Chalupník
Včera jsem si nechal něco řezat v Hornbachu, viděl jsem tam ten Thermoflex 500x2x5000mm, stojí 185,-. Kdysi mě kluci Malčíkovic navedli do Baumaxu na bublinkovou AL folii, byla v metráži, má větší tlouštku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. úno 2011 07:10 #3448 od Aleš Krátký
kluci malcikovic :)
ok diky za rady.. zkusim to nekde koupit teda

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. úno 2011 09:46 #3455 od Petr Lokvenc
Včera jsem kupoval totéž (Thermoflex 500x2x5000mm) v železářaství Melichar, jen za 129,- Kč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2011 18:29 #3462 od Aleš Krátký
byl jsem dneska v bauhausu, a meli tam pouze "climapor" myslim ... vypada dobre,ale z druhe strany ma tenkou vrstvu penovky ze ktere se oddelavaji kulicky kdyz jsem do toho dlubal prstem .. takze nic :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2011 07:54 #3464 od Aleš Krátký
tak jsem nakonec sehnal u nas v zelezarstvi .. pani rikala ze sice nevi jak se to menuje,ale je to neco jako "Gutaflex Sunflex " v prispevku nize.

mekke na obyb,vevnitr neni penovka ale takova tenka vrstva asi epp.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2011 17:21 #3467 od jan kadlec
Odpověděl jan kadlec pro téma sříbrný kryt na křídla

Aleš Krátký napsal: ...... kdyz jsem do toho dlubal prstem .. takze nic :(

A já myslel, že to chceš na křídla a ne na dloubání ;) :lol:

Jan Kadlec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2011 19:14 #3468 od Aleš Krátký
tak ja se rad porad v necem dloubu :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2011 07:09 #3632 od Tomas Hruby
Aleši, to drolení kuliček v praxi vůbec nevadí, naopak je ochrana křídla v té variantě "alobal na poměrně tlustém polystyrénu" vůbec nejlepší. Mám takhle návlek na MiniCorado a teprve po dvou letech to začíná být poněkud jeté - no a co, tak si říznu nový kryt, ale dokud to drží, tak je to opravdu dobré!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2011 12:57 #3633 od Aleš Krátký
ja mam ten nedrovily,a je to luxusni,takze uz to neresim :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.375 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám