file Ako na vákuovanú výškovku

Více
14. zář 2011 21:15 #5312 od Karol Chyba
Pre Petra J: Používam zatial spray od fi. DUPLI - COLOR tie sa mi osvedčily zatial najlepšie, ale už mám malý kompresor a striekacu pištolku a budem striekať dvojzložkovými auto lakmi to bude zas o niečo lepšie.

Pre Petra D: To nie je tá odrhovka táto čo si dal odkaz je moc hrubá, akurát neviem akej gramáži je tá ktorú používam ja lebo veci kupujem od kamoša videl som ju ohmatal a vyzerala dobre, ale zistím ti to presne a dám vedieť. Šírku má 2cm.

A tu je výsledok výškovky.
Váha 13g smerovka 5g

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2011 20:44 #5388 od Bohumil Janák
Ahoj,jen bych se chtěl zeptat na:cituji:
Nakoniec uložíme výškovku do igelitu ktorý preložíme a z obydvoch vonkajších stráne je odsávacia rohož
Ta odsávačka je tam proč?A pochopil jsem to správně,že nejprve se vloží kormidla do igelitu a pak ještě přes něj ta rohož a pak,jasně do pytle a vakum.
Je to tak?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2011 10:35 #5391 od Karol Chyba
Ano igelit rohož s vákuové vreco, tá rohož je tam kvoli tomu že kby si ju tam nedal tak dobre nevysaješ vzduch na začiatku kde by si mal hadičku z odsávaním by sa igelit prilepil na igelit a ďalej by už neodsával.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. zář 2011 14:15 #5443 od Mirek Kotula
Ahoj Karol, zajímalo by mě, co to máš za folii a jestli jsi před nastříkáním barvy folii něčím separoval.
Děkuji Mirek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. zář 2011 19:07 #5464 od Karol Chyba
Na separovanie používam separovaciu pastu M700/C-WAX a fólia sa používa v reklame lesk- lesk 0,3mm pozriem v robote ako sa presne volá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. zář 2011 05:53 #5465 od matej smycka

Karol Chyba napsal: Na separovanie používam separovaciu pastu M700/C-WAX a fólia sa používa v reklame lesk- lesk 0,3mm pozriem v robote ako sa presne volá.



ak mozem ja otazocku pridruzit,neockuje ti sprej ked to stiekas?ja pouzivam na separovanie bluwax a to je nekonecne zaprasovanie kym bude mat kryciu schopnost ten sprej,preto sa my osvedcilo styrospreje priamo na xps vyrezy,vaha nastreku nepametam ale vpohode,my sme hadzadlari a kazdy gram hra este vacsiu rolu

ak niekomu pomoze ja pouzivam foliu durofol 0.4mm,mavaju ho v modelarskych predajniach.zbytocne drahy mam pocit ze ho pouzivaju aj vcelari

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. zář 2011 12:49 #5483 od Karol Chyba
Každý gram naháňame aj mi. A čo sa týka očiek, používam DUPLI - COLOR spray ten sa mi osvedčil najlepšie a ten očká nerobí.
A otázka na teba ako môžeš zo sprayom zaprašovať :ugeek: veď celkovo striekať zo sprayom je jedna veľká tragédia, už som si kúpil striekacú pištolku a malý kompresor farby už mám dvojzložkové tam sa už dá hovoriť o zaprašovaní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2011 14:02 #6164 od Bohumil Janák
[attachment=0:wkjko48b]<!-- ia0 -->Barevná směrovka.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:wkjko48b]Díky Karolovi a jeho poznatkům ze stavby jsem i já vyzkoušel barevné provedení a pro můj účel velice uspokojivé.Směrovka na nový stroj.V neořezaném provedení váží 22,5g a počítám,že ve finále bude okolo 15/17g.
Karol,děkuji ;)
Boban 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2011 21:02 #6166 od Petr Jeremiáš
Jen jestli to máš velikost na cca 2 m RCEK, tak by to chtělo tak třetinu váhy dolů. Já dělám SOP na max. 10 gr.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2011 21:17 #6167 od Bohumil Janák
Né,mám to na model pro svou soutěžní kategorii RCEO.Zjistil jsem,že potřebuji těžší model a to okolo 1000g.Můj bude mít rozpětí 2400mm a váhu do 1000g.
Boban 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.387 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám