file Laminování

Více
18. pro 2011 17:39 #6186 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma Laminování
Ahoj. No není to až taková sranda. Hlavně musíš mít za co to kopyto upnout do svěráku, já používám lyžařskou hůlku, dural, upínám přes dřevěný hranol s vyvrtaným otvorem o příslušném průměru. Jako separační vrstvu (a taky kvůli dosažení potřebné tloušťky) používám pár vrstev navinutého papíru (ale ne křídového, musí klouzat) a jako vlastní separační vrstvu dávám 2-3 vrstvy navinutého mikrotenu. Ten se sice nepodaří z vnitřku budoucí trubky dostat beze zbytku, ale celý váží 0,4 g, takže pár zbytků tam nevadí. Po nalaminování a vytvrdnutí upnu trubku- kopyto do svěráku a sundám, většinou stačí jednou škubnout a je to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr Bořil
  • Avatar uživatele Petr Bořil
  • Návštěvník
  • Návštěvník
20. pro 2011 17:15 #6195 od Petr Bořil
Odpověděl Petr Bořil pro téma Laminování
No mě jde právě o to aby separovací vrstva byla co nejtenší a nejrovnější aby se různé nerovnosti neprojevily na povrchu trubky.Jde mi spíš o nějakou vrstvu separačního tuku,vosku atp. z které jde kuželová trubka snadno sundat.Na běžnou výrobu různých trubek /na spojky křídel/ atp.používám na separování běžný vosk na parkety.Po vytvrzení trubku nahřeji a snadno sundám,ale toto se mi na výrobu trupu nezdá vhodné kvůli způsobu vytvrzování i kvůli váze.Takže pokud máte další rady jak na to díky předem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.295 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám