file Vstup do RCEK - výběr modelu

Více
04. led 2013 21:01 #8829 od Miroslav Kopecký

Tomas Hruby napsal: ...

Jinak pro Mirka Kopeckého - Magica ti klidně ukážu na Písnici v letu...


Tak to bych byl rád, teď jen domluvit kdy...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2013 14:50 #8830 od Tomas Hruby
To je o počasí, tento víkend jsem musel létání odepsat, uvidíme dále... Klidně předvedu i jiné modely, této kategorie, nejen to, co přímo nabízím.
Jinak jsem právě dal inzerát na rcmania.cz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2013 14:50 #8831 od Aleš Krátký
jste se nakonec nedohodli ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2013 16:53 #8832 od Miroslav Kopecký

Tomas Hruby napsal: To je o počasí, tento víkend jsem musel létání odepsat, uvidíme dále... Klidně předvedu i jiné modely, této kategorie, nejen to, co přímo nabízím.
Jinak jsem právě dal inzerát na rcmania.cz.


Před chvílí jsem na Mánii kouknul a inzerát jsem viděl (a reagoval). Netušil jsem, že ten prodej bude taková rychlovka, to bychom se asi dohodli už včera. :) Každopádně, i když prodej neklapne, tak pokud by i nadále platila nabídka ukázat i jiné modely téhle kategorie, tak to by mne zajímalo - alespoň bych si udělal představu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2013 17:49 #8833 od Tomas Hruby
Ono to spíš čekalo na to, až i tento model přestěhuji do nového bytu, to že to nastalo zrovna dnes, byla čistá náhoda, klidně se to mohlo táhnout déle...
Více už po SZ, možná navíc pustím do světa ještě druhého Magica, tentokrát s fólií, ale to zatím nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2013 21:12 #8834 od Radek Novotny
Na noveho Magica nedam dopustit. Je to jak Old Shatterhandova daidalobijka... :-) Pisu zamerne "noveho", protoze ten novy ma oproti starsimu typu jiny profil, vetsi vzepeti, lepe resenou a pevnejsi gondolu, a leta naprosto dokonale.
Nicmene jsem si k nemu poridil na pristi sezonu jeste PET brasku Q12 od Ivana Horejsiho (Jirka Veselovsky do me hustil tak dlouho, az jsem padl a tak zkusim i PET-ku...), uz se tesim na jejich srovnani ve vzduchu... V unoru to zacnu osazovat, a jak jinak - i lehce vylepsovat ;-)
Urcite hodim i par hintu na stoupak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2013 10:44 #8836 od Jaroslav Nezhyba
Mohu potvrdit Radkovu informaci.Nechal jsem si u p.Reicharda zhotovit modifikovaná křídla : rozpětí 2020mm,zvětšené klapky na 510 mm a křidélka na 415 mm.Takto upravený Magic je obratnější a na přistání jsou klapky účinější.Lítá výborně a je citlivý na termické poryvy.Podařené polétadlo-zadařilo se....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2013 10:46 #8837 od Aleš Krátký
toz uvidime v realu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.420 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám