file 100'' Daidalos od Ypsi.cz

Více
10. kvě 2013 19:24 - 10. kvě 2013 19:25 #9578 od Petr Koláska

Aleš Krátký napsal:
S petrem (2M daidal) to byl jasný a lehký boj. Staré daidaly to papá k večeři :)


Ajéje, já to tušil.... to je nemilé :whistle: Ale je fajn, že lítá jako břitva... gratulace k záletu! A já jdu hold zbourat tu poličku na poháry, no..... :silly:
Poslední změna: 10. kvě 2013 19:25 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2013 09:47 #9584 od Jiří Kotrba
Mám Daidala 230 ( viz foto ) a považoval jsem ten nový v modrých odstínech také za
230tku, ten rozdíl se z fotky nepozná, že se jedná o 250cm ( na webu model.ypsi minule
nic o 100" nic nebylo) -- tak mám dotaz : bude M.B. dělat na objednání 100"ovky , nebo je
to jen jednorázová akce na zvláštní objednávku ?Zdravím, J.K.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2013 10:36 #9585 od Aleš Krátký
ja mam vesmes kazdy rok neco specialniho na test, a pak se to dostane do bezneho provozu.
na webu to martin sice nema, ale jak to poradne odladime,a rekneme ze je to provozuschopne, bude to na pozadani delat.

staci tak ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2013 17:10 #9589 od Jiří Kotrba
Dík za info, tak bude Daidal 250 ( z fotky jsou vidět dělená křídla ) k objednání v r.2013 - 14,
vloni jsem zalétával Comula , ale pořád se s ním peru, při 4 až 5 m/ sec. mi to s ním nejde při
točení.Spodní část křídel je celá potažená zlatou kovovou folií, tak to na mě vždycky blejskne
až se leknu.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2013 18:12 #9591 od Aleš Krátký
ano,dela se s delenymi kridly. prepravovat 2,5 metru uz snad ani nejde v normalnim aute.

myslim si,ze na tuto sezonu by to jeste slo,ale spise na jeji zaver, spise bych s ti na 100% pocital na pristi rok. nemuzu ale mluvit za Martina Bilka

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2013 11:53 #9613 od Aleš Krátký
Tak podle posledních informací je tedy ofiko možnosti si objednat 100'' Daidala,
jak jsem psal, křídla dělená, rozpětí 2,5M, letovka v RCEK setupu cca 580 gr.
cenově se bude pohybovat nekdě těsně nad cenou za 230tku s děleným křídlem.
Aktuálně je na něm trupka z 200 / 230 verze. připravuje se o něco delší trupka , pokud by někdo vyloženě vyžadoval. S nynější není problém co se stability týče.

Není na eshopu (zatím), takže via email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2013 10:29 #9618 od Aleš Krátký
jsem byl dneska trosku poladit.. a uz to i docela posloucha :-D uvidime v sobotu na soutezi zda dostane na prdel nebo ne

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2013 15:03 #9619 od Petr Kurjan
Zapomněl jsi doplnit, že Martin dělá komerčně křídlo maximálně dvoubarevé. Tvé tři barvy už je nadstandard, který máš jen Ty jako tovární pilot... :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2013 18:51 - 16. kvě 2013 18:51 #9620 od Aleš Krátký
no ano,je to tak jak pises :)

jinak dnesni poletani.
69,2 pekne :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 16. kvě 2013 18:51 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2013 20:46 #9621 od Petr Dušek
Pěkná výška, jen mi stále vrtá hlavou kdo vymyslel tyhle červené grafy, ten člověk musí mít nějaké předky z Transylvánie... :lol: :lol: :lol: ... :evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.488 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám