file Mandarin 2.0

Více
25. bře 2015 22:09 #14522 od Luboš Hradecký
Odpověděl Luboš Hradecký pro téma Mandarin 2.0
Pane Reichard, jak se da tedy Mandarin 2.0 objednat? Na vasem eshopu 2.0 nevidim.. dodaci lhuta stale max 10? Dekuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2015 07:39 #14523 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0
Dá se běžně obědnat,všechno platí,dnes prý bude i na eschopu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2015 10:32 - 26. bře 2015 10:34 #14524 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Mandarin 2.0
www.reichard.cz/modely/elektrovetrone/mandarin-20/

už je.

mám jeden kousek doma a v první řadě je třeba říct, že zpracování ale hlavně obsah balení je luxusní. Skládačku zvládnou i méně zdatní jako já :-D


Jen teda jeden dotaz : na fotkách se mi zdá jiná gondolka, je to možné ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 26. bře 2015 10:34 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2015 19:10 #14525 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0
Teoreticky by to bylo možné, čert nikdy nespí (ale lidi jo). Poznat to jde velmi jednoduše-Mandarin 2.0 má nejdelší kabinku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2015 19:27 #14526 od Luboš Hradecký
Odpověděl Luboš Hradecký pro téma Mandarin 2.0

Bohuslav Reichard napsal: Dá se běžně obědnat,všechno platí,dnes prý bude i na eschopu.


Dobrá, objednal bych po telefonu, nez eshopem.
Lze volit barvu na kridla ( jinou dolu a jinou nahoru) ?
VOP je u 2.0 plovouci,..

diky predem
Hradecky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2015 20:28 #14527 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Mandarin 2.0

Bohuslav Reichard napsal: Teoreticky by to bylo možné, čert nikdy nespí (ale lidi jo). Poznat to jde velmi jednoduše-Mandarin 2.0 má nejdelší kabinku.


nejde o delku,ale o prumer .. pripada mi na fotce fakt stihla oproti realu hmmm?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2015 08:05 #14528 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0
Tak v tom případě ne,protože všechny gondolky jsou prakticky klon jednoho typu.Úplně novou -hubenou -jsem dneka předal do laminovny,ale tam nevleze oběžka.Je to na motory Mega 16XX. Je ale plně kompaktibilní se všemi komponenty Mandarinů a Cirrusů.Je na nový model Aladin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2015 08:28 #14570 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Mandarin 2.0
Ahoj,
existuje nějaký podrobnější návod, nebo více obrázkový ? mám pár pochybnosti u stavby a ze stávajícího návodu to nedám dokupy

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2015 09:14 #14571 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0
Neexistuje,ale napiš co ti není jasné a já ti to vysvětlím.Když to bude zásadní tak to nechám dopsat i do návodu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2015 10:32 #14572 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Mandarin 2.0
Tak zaráží mě, že hned ze startu slepuješ "lože pro serva" ze 3 časti, a pak jen vložte jej do trupu dle obrazku a neni žadny obrazek :) nevíš tedy kam s ním (jako jo,logikou ho narveš někde dozadu kde to pasne ale i tak to hned první nelogický krok v manuálu, resp jde vidět že manuál zůstat stát někde u první verze mandarina a model mezitím ušel kus cesty.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.476 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám