file Mandarin 2.0

Více
01. dub 2015 15:27 #14573 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0
Bohužel máš pravdu.Ten návod je na úplně první verzi a toto už je čtvrtá .Mládenec co to má na starosti slíbil ,že to dá do konce týdne do pořádku.Jinak ta sestava přepážek se slepí a zasune se do trupu přes otvor kabinky.Já to tam dávám už i s namontovanýma servama.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2015 20:11 #14576 od Luboš Hradecký
Odpověděl Luboš Hradecký pro téma Mandarin 2.0
Trochu mne to prekvapilo: zadny update navodu od prvni verze..
Objednal jsem si Mandarina 2.0 minuly patek, tak snad budu mit uz opraveny navod :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. dub 2015 14:42 #14579 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0

Luboš Hradecký napsal: Trochu mne to prekvapilo: zadny update navodu od prvni verze..
Objednal jsem si Mandarina 2.0 minuly patek, tak snad budu mit uz opraveny navod :)


Oni se totiž ty Mandarini liší jenom tvarem gondolky anebo tvarem směrovky .Jinak je ve všech stejně napsáno-slep přepážky na serva, zalep je do trupu a vlep motorovou přepážku,přišroubuj křídla a běž lítat.Ale bezesrandy,ten paskvil co tam je ,vzniknul tím ,že byl první návod v němčině a ten se překládal do češtiny.Dneska mě znova ubezpečili ,že to bude opravené.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čen 2015 05:10 #15010 od Luboš Hradecký
Odpověděl Luboš Hradecký pro téma Mandarin 2.0
rad bych se zeptal pana Reicharda, jak je na tom novy ohlaseny model Aladin? zdravi Hradecky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čen 2015 07:27 #15011 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Mandarin 2.0
Můžu ti sdělit, že tuhle otázku už umím přečíst německy i anglicky,ale odpovědět neumím ani česky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čec 2015 11:49 #15289 od Petr
Odpověděl Petr pro téma Mandarin 2.0
Uvažuji o pořízení termického elektrovětroně 3m+.Rád bych se zeptal, jak je na tom Mandarin s přistáváním do vysoké trávy? Mefisto s tím díky VOP na T nemá problém, ale u Mandarina si nejsem jistý . Můj poslední větroň s plovoucí VOP před 30 roky taky neměl problém, ale to byla 2m tahaná na gumě. Nikde poblíž nemám letistě a na chalupách je většinou vice, či vůbec neposekaná louka. Zdravím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čec 2015 12:03 #15290 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Mandarin 2.0
Ahoj,
je fakt, že mandarin (jako drtivá většina takových větroňů) má výškovku klasicky a ne jako T nahoře. Nemyslím si ale, že by to měl být problém. Cestu si pěkně vyklestí křídla :-D.

Pokud se nejedná vyloženě o nějaké skoro-klacky tak bych se toho nebál.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2015 08:46 #15502 od Jindřich Strakoš
Odpověděl Jindřich Strakoš pro téma Mandarin 2.0
Zdravím, po delším rozhoupávání jsem koupil staršího Mandarína osazeného jen servy, tedy bez motoru a reglu.
Regulátor bude čínský YEP plus externí BEC - s tím probléme nemám.
Baterie by měla být 3S 2200mAh 25C - mám jich doma pár v zásobě.

Kde tápu a rád bych si nechal poradit je výběr motoru a kužele s listy. Mám štíhlejší verzi konzole a zepředu je průměr s bídou 36mm - což mi říká, že tam 36mm oběžku asi nedám.
Původně jsem předpokládal kapotovanou oběžku , ale to se tam asi nevleze - průměr je 38 mm a i když se ke konci zužuje, asi to nebude ono.
Nemáte tip na motor, který se tam vejde a bude vyhovovat pro rekreační polétání (=cena bude pod doporučovanou Megou)?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2015 10:05 #15505 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Mandarin 2.0
Mám doma tu kratší verzi a můžu ti jí přesně změřit, myslím že by tam měla jít.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2015 10:25 #15507 od Jindřich Strakoš
Odpověděl Jindřich Strakoš pro téma Mandarin 2.0
Možná to přeháním a mohl by tam být motor o průměru 28mm

p.Reichard tady ve vláknu píše, že štíhlejší konzole je pro motory Mega 16XX - a když se dívám na stránky megamotors, tak to vypadá, že mají průměr jen 28 mm.
To bych tam pak mohl dát třeba toto jako oběžku popřípadě nějaký inrunner o průměru 28 mm

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.528 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám