file SORG V2 - vypuštění

Více
25. dub 2011 22:07 #3719 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Zde je krátká informace o použití programu na soutěži RCEK 23.4.2011. Snad to Alešovi pomůže v dalším zdokonalování programu.
Použil jsem verzi 2.0.5.4, instalace a spuštění programu bez problému. Zkoušel jsem načíst loňský seznam soutěžících, ale to se mi nepovedlo, musel jsem tedy těch 32 jmen zadat ručně. Tohle snad vyřeší centrální databáze, o které píše Aleš výše (ovšem po zkušenosti z loňska mám o naplnění databáze určité pochybnosti, moc lidí se mi do databáze nepřihlásilo, většinu údajů jsem musel dolovat z výsledkovek a dalších zdrojů...).
Rozlosování jsem udělal úhlopříčnou maticí s hlídáním první-poslední. Ideální to nebylo, pár lidí létalo spolu častěji, ale podle mě to nevadí, stejně rozhoduje finále.
Během soutěže program asi 4x zamrzl - vždy při zadávání výsledku letu. Naštěstí čas a mp3 běží dál, takže žádný karambol to nezpůsobilo.
Další drobnost - při zadávání výsledku letu, pokud chci zapsat čas ve kterém sekundy začínají nulou (např: 9:06) a skutečně na klávesnici zmáčknu (nula-šest), program zapíše pouze nulu a šestku už ne.
Poslední poznámka je k tisku celkových výsledků, "výsledkovka pro svaz" je zatím asi nedodělaná, ale narazil jsem na chybku - při tisku výsledků podle kategorií - ve společné kategorii juniorů a žáků přidělil program všem soutěžícím stejný klub a licenci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 05:18 #3720 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
dekuji za info. trosku to osvetlim :)

- lonsky seznam soutezicich ani lonske souteze jiz neni mozno pouzit, jelikoz protoze je to v podstate nova verze programu a zdruzuje v sobe vice informaci,a take mnohdy v presnejsi mire (jine podobe) proto neni zpetna kompatibilita.
hromadny seznam to samozrejmne vyresi, a je to ulehceno tim,ze se staci prihlasit na internetu. ten kdo chce byt v online celostatnim zebricku se tam taktez musi zaregistrovat coz by mohlo pusobit jako mala "paka" na lenivce.

-rozlosovani : nikdy to nebude idealni pokud nemas idelani pomer startovist / skupin a cele se to jeste pochopytelne rozbiji "prvni-posledni". ja pouzivam "nahodnou" matici, a je klid. nikdo nemuze protestovat pac to je proste nahoda kdo kde a s kym.

- program nezamrza,ale zapisuje vysledky :-D pokud ti program bezel z flashky tak se doba zapisu rapidne zvysuje (ajtaci veci proc). s tim se bohuzel nic delat neda.

-zadavani času :-D mno to je kapitola sama o sobe. nyni staci kliknout na jmeno . potom napsat 9 [tab] 6 [tab] 98 [enter] . čili časy nezačinaji nulou v tom je cely figl.

- vysledovka : tak ta dodelana je,ale asi tam je errurek :-D to opravim diky.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 06:20 #3723 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Aleši, díky za odpověď.
Jenom k tomu zamrzání. Program mám přímo v NB, ne na flashce. Opravdu zamrzl (několikrát), a to ve chvíli kdy vyskočí malá tabulka pro zadání výsledků, ale už do ní nejde nic zapsat, program nereaguje na klávesnici ani na myš a musel jsem počkat až skončí let (třeba 5 minut) a pak program restartovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 06:30 #3724 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění

Petr Dušek napsal: Aleši, díky za odpověď.
Jenom k tomu zamrzání. Program mám přímo v NB, ne na flashce. Opravdu zamrzl (několikrát), a to ve chvíli kdy vyskočí malá tabulka pro zadání výsledků, ale už do ní nejde nic zapsat, program nereaguje na klávesnici ani na myš a musel jsem počkat až skončí let (třeba 5 minut) a pak program restartovat.


ale ale,tak to je novinka ...
takze pro poradek : ty vidis ze leti skupina 3 kola 1 (vidis dole jmena) kliknes na jmeno treba "Aleš Krátký" a vyskoci tabulka kde je čas, přistání, penalizace atd .. ALE nejde nic dělat ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 09:50 #3727 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Ano přesně tak, nejde nic dělat, jen na každé zmáčknutí klávesnice to tak windowsácky gonguje, jako když je program zamrzlý.
Ještě pro informaci, běželo to na Windows Vista Business.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 11:33 #3732 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
aha,a dokazes to zarucene nasimulovat,nebo to bylo zcela nahodne ?
ono totiz to misto co popisujes je naprosto bez moznosti aby neco takoveho nastalo... proto me to udivuje.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 12:04 #3736 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Zkoušel jsem chvíli cvičně zadávat výsledky, ale potvora pořád funguje správně, takže nasimulovat to asi nedokážu. Při soutěži se to taky stalo poprvé až někdy v třetím kole. Víc už asi nezjistím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 12:14 #3737 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
ja bych to rad vyresil,nicmene takovy error je proste technicky nemozny :(
vubec me nenapada technicky duvod proc by to tak melo byt. neni tam nic co by se melo zaseknout.
ANO muze tam viset nekde tabulka ktera ceka na odklepnuti a je schovana treba za jinou tabulkou kterou nevidis,a proto to dela ty zvuky,ale dokud to nevidim tak nejsem schopen to asi vyresit.

kazdopadne bych to svedl na visty ! fuj fuj fuj !!

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 15:08 #3738 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění

Aleš Krátký napsal: ...ANO muze tam viset nekde tabulka ktera ceka na odklepnuti a je schovana treba za jinou tabulkou kterou nevidis,a proto to dela ty zvuky...


OK, přesně takhle se to chovalo, ale nešlo s tím udělat nic jiného, než to shodit ve správci úloh.
Svedl bych to taky na Visty a NB přehřátý na slunci... :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2011 16:25 #3739 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
vista je prasarna...
uvidime v nove verzi SW , snad to uz nebude delat,taky resim pomalost "diky" ini souborum .. tak to vse predelavam na XML a jine veci ktere tomu snad pomohou.

tak brzy vyzkousis a uvidis :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.416 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám