file SORG V2 - vypuštění

Více
01. kvě 2011 22:42 #3797 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
SORG V2 je oficiálně vypuštěn.

Viz http://software.sgames.cz/ nebo http://stoupak.cz

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2011 17:59 #3822 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma SORG V2 - vypuštění
Pokoušel jsem sebe zadat do seznamu, ale nevím zda se mě to povedlo, protože mě stále hlásí chybu. U toho štaflíka nevím zda napsat ty tečky nebo uhodnout kolegu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2011 18:52 #3825 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Aleši, mám obavu že tenhle způsob individuální registrace skončí velkým zmatkem, případně skoro prázdnou databází, protože sem zas tak moc lidí nechodí...
Databáze by měla asi nejlépe vzniknout tak, že pořadatelé postupně budou doplňovat lidi podle účastníků soutěží. Základ databáze by případně mohl vzniknout z té loňské, což by ovšem byla práce pro admina (Tebe) nebo trenéry jednotlivých kategoriií.
V seznamu klubů taky chybí diakritika, kterou naopak vyžaduješ u Špagetky :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2011 19:27 #3826 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
ja bych se neobaval toho ze se nenaplni.
ve chvili kdy tam budou postupne pribyvat vysledky v online zebricku lidi ktere to zajma donuti. koho ne at tam neni.

koneckoncu tam muze zapsat sve kolegy kdokoliv, treba i velitel klubu nebo jiny maniak :)

ad. diakritika : tak to rekni lidem na svazmodelaru.cz a ne mi :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2011 19:29 #3827 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění

Mirek Kotula napsal: Pokoušel jsem sebe zadat do seznamu, ale nevím zda se mě to povedlo, protože mě stále hlásí chybu. U toho štaflíka nevím zda napsat ty tečky nebo uhodnout kolegu.


"Špagetka" bez uvozovek :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 09:36 #3838 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma SORG V2 - vypuštění
Asi už pátý pokus pro registraci do databáze a stále mě to hlásí chybu ve formulari. Asi zadávám špatně heslo. Nevím co tam napsat jestli Špagetku nebo ty tečky nebo Štaflíka, je mě to záhadou. A ještě se mě tam generuje Lomnice n/Pop. MK a nejde to opravit, asi je to taky špatně. Poraďte někdo neví si s tím rady. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 10:54 #3839 od Vladimír Čermák
Proč tam je ten VOPRUZ Špagetka, taky jsem ho neuhodl :x
Musel mě pomoci Aleš. :oops:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 11:03 #3840 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma SORG V2 - vypuštění
Ještě jeden poznatek, v žebříčku v kategorii RCEK pro rok 2011 je spousta bezejmenných modelářských licencí. Nebylo by lepší Aleši kdybys databázi vytvořil Ty? Přece jen nejlépe rozumíš tomu programu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 11:31 #3841 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Aleši,
1) pošli mi prosím mailem (pokud to jde) databázový soubor se seznamem klubů, já to přepíšu do češtiny, dřív než se databáze zaplevelí tímhle blábolem
2) posílal jsem ti mailem data z naší soutěže RCEK 23.4. - doplníš výsledky do žebříčku, nebo jak se tam dostanou ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 11:32 #3842 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
takze poporade tedy :

registrace : ta je dobrovolna, kdo se nezaregistruje tak bude v zebricku jenom jeho licence a ne jmeno (protoze neni registrovat)

u registrace ja kontrolni slovo kvuli robotum a to "Špagetka" bez uvozovek a velke Š
vyplnit jmeno, prijmeni, klub se vybira ze seznamu (a tento seznam je Z SMČR !) proto ho nemužu měnit, jelikož je to prostě svazove,a tak to tam maji :)

klub hledejte podle druhe sady čisel v licenci např tedy : CZE - 096 - 007. čili to O96 je váš klub !to jak je pojmenovany neni na mne,ale na svaz modelaru ceske republiky.


cely ten system je nastaveny tak, ze pokud se nezaregistrujete tak se nic nedeje, jen misto vaseho jmena bude proste licence, kdyz se zaregistrujete dodatecne tak se tam objevi,takze se nic nedeje.

databazi muzu delat ja,ale az za nejakou dobu kdy se lidi prihlasi sami.
nevim totiz jejich roky narozeni, nevim licence, KANALY , atd atd....

Myslim ze to neni tak komplikovany proces aby to nekdo nezmakl ne :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.458 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám