file SORG V2 - vypuštění

Více
03. kvě 2011 11:34 #3843 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění

Petr Dušek napsal: Aleši,
1) pošli mi prosím mailem (pokud to jde) databázový soubor se seznamem klubů, já to přepíšu do češtiny, dřív než se databáze zaplevelí tímhle blábolem
2) posílal jsem ti mailem data z naší soutěže RCEK 23.4. - doplníš výsledky do žebříčku, nebo jak se tam dostanou ??


1)poslu ti export z mysql , ty to upravis a ja to naimportim zpatky. kazdopadne by si na svazu meli udelat poradek sami.

2)ano ano, doplnim v těchto dnech všechny data ze všech soutěží ke kterým se dostanu, čili i tvoje :) dej tomu čas.

až se to rozjede bude to myslim suprove a funkčni.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 11:38 #3844 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
http://stoupak.cz/portal/index.php/onli ... 2011&vek=2

udelal jsem upravy, a uz by meli byt videt zaregistrovani lide.
dneska vecer tam nahazu vysledky co mam a uvidite uz sami.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 12:54 #3845 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
aktualni seznam registrovanych lidi : ZDE

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 13:28 #3846 od Jiří Veselovský
Aleši, registroval jsem se jako jeden z prvních a teď v tom seznamu nejsem. Mám fakt zkažený celý den a dávám éra na Modelbazar.
Kdyby ale náhodou jo, tak:

Jiří Veselovský
5.2.1949
LMK Praha 213
CZE 213-20
rádio 2,4 GHz


Ještě jsem si vzpomněl, že když jsme to tenkrát spolu řešili, tak tam byl zádrhel s naším klubem. Nejsme Praha 4, i když je to tam pod naším číslem (213) uvedené. Je to chybka v adresáři SMČR.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 16:17 #3847 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
ale notak jiri, je nutna ta ironie ? :)

omylem jsem te smazal kdyz jsem cistil databazi od puvodnich testovacich lidi :-D sory. tato polizovani hodna udalost se opakuje maximalne 2x za 10let

pridal jsem te znova,takze to uz bude ok.

novy seznam uzivatelu zde

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 16:46 #3849 od Jiří Veselovský

Aleš Krátký napsal: ale notak jiri, je nutna ta ironie ?

Ironie tam nebyl ani ždibínek, jen se mi zhroutil svět a nechtěl jsem dál žít. My, citlivější povahy, si všechno hned berem.
Takže děkuji za promtní vyřešení mého problému a už pro mne zase vyšlo slunce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2011 18:15 #3855 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
i tak tam citim vice nez nutnou davku ironie :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2011 18:13 #3871 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
nova verze je venku.
program se automaticky aktualizuje nebo stahnete ze stranek http://software.sgames.cz

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2011 20:21 #3903 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
kluci na odkazu nahore (online vysledovky ...... ) je uz nyni seznam doposud zaregistrovanych lidi.
:)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čen 2011 20:35 #4355 od Bedřich Koros
Odpověděl Bedřich Koros pro téma SORG V2 - vypuštění
Aleši,
pokusil jsem se třikrát zaregistrovat, ale bez úspěchu - píše mi to stále chybné heslo????

Tak až budeš mít chvíli zde jsou moje údaje.
Bedřich Koros
CZE-058-102
Juniorklub Hradec Králové
2,4GHz
naroz.19.10.1944

Díky BK-HK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.521 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám