file Kdo má pravdu ... ?

Více
08. říj 2009 10:42 #320 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Kdo má pravdu ... ?

Jiří Veselovský napsal: Přesto bych doporučil aspoň letmé nahlédnutí do Sportovního řádu a pokud tam najdeš pravidla (jedno která), která zabírají výrazně menší počet stránek, tak je prosím zde zveřejni. Nechce se mi donekonečna opakovat, že je u nás nastavený určitý standard a ten je potřeba dodržovat.


Sice mě tento způsob debaty nijak netěší, ale do SŘ jsem nahlédl (dělám to kupodivu poměrně často) a zde jsou výsledky. Pravidla RCV2, RCVM, RCEN zabírají 2stránky, RCE7 2,5 stránky a dokonce i RCEJ po loňských úpravách jen 3,5 stránky. Ale to už odbočujeme od tématu, omlouvám se.

Zpět k tématu. Dotykem se zemí při "mezipřistání" končí pro časoměřiče měření času. Ovšem pokud po tomto dotyku model ještě letí v okamžiku ukončení pracovního času, je to z pohledu startéra překročení pracovního času se všemi souvisejícími penalizacemi. Možná by se hodil videozáznam "cílové kamery", při použití notebooku s Alešovým programem a webkamerou by to nebyl tak velký problém...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2009 11:10 #321 od Jiří Veselovský

Petr Dušek napsal: Sice mě tento způsob debaty nijak netěší, ale do SŘ jsem nahlédl (dělám to kupodivu poměrně často) a zde jsou výsledky. Pravidla RCV2, RCVM, RCEN zabírají 2stránky, RCE7 2,5 stránky a dokonce i RCEJ po loňských úpravách jen 3,5 stránky. Ale to už odbočujeme od tématu, omlouvám se.


To je fakt nekonečný příběh a shodujeme se v tom, že toto je ztráta času bez jakéhokoli výstupu. K tomu tvému vyjádření mám jen jednu poznámku a tou už končím. Porovnáváš neporovnatelné, protože ti jistě neuniklo, že stránky ve SŘ mají úplně jiné formátování, což jsem zjistil při vkládání pravidel pro RCEJ před lety. To, co bylo na několika stránkách ve Wordu se potom ve SŘ smrsklo na úplně jiný prostor. Děkuji za tvoje připomínky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. říj 2009 17:27 #365 od Jaromír Kučera
Odpověděl Jaromír Kučera pro téma Kdo má pravdu ... ?
Kluci, čím složitější pravidla si uděláte, tím to bude jenom horší, vím co se dokázalo v minulosti "udít" v RCEN, kde byly naprosto primitivní:-((( Nedělejte si rovněž nějaké iluze o schopnostech časoměřičů, dobře měřit bude pouze ten kdo to i létá, jinak je to sodoma gomora:-( (Málokdo z časoměřičů je totiž natolik kovaný v pravidlech, že se nenechá soutěžícím s pomocníkem nalomit a zlomit, zažil jsem to XX:-(((( Nechci strašit, ale už teď vidím ty šťavnaté hádky na soutěžích o slovíčko a umět obhájit věc podle pravidel, to bude kumšt panečku. Jinak Vám všem přeju ať Vám to létá a schází se tam super parta:-) Možná se na Vás někdy přijedu mrknout:-))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.219 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám