× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Sázava 2018

Více
28. úno 2018 06:55 #19897 od Jiří Pavelka
Odpověděl Jiří Pavelka pro téma F5J Sázava 2018
Pan Cejnar mě odkázal na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tam jsem poslal iniciály a dostal variabilní symbol platby.
Dvakrát za měsíc to pak jde na FAI.
Funguje to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 09:23 #19898 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Sázava 2018
Obecně k SMČR (nejen k licencím) - jde o to, že aktuálně nemá SMČR standardního předsedu - Navrátil musel ukončit ze zdravotních důvodů, dočasně ho zastupoval Petr Cejnar, od nového roku pak zmíněný pan Žemlička jako "zastupující předseda". Řešil jsem s ním nějaký věci kolem letošního ME F5J a můj dojem je, že je docela ochotný a vstřícný, nicméně se teprve postupně zapracovává a "zabíhá", proto mohou být reakce někdy pomalejší. Nicméně pokud už máte licenci SMČR a pošlete mailem nyní žádost na výše zmíněné mailové adresy, tak nevidím žádný důvod, proč by se to nestihlo zprocesovat do začátku soutěžní sezóny... Na druhé straně bych to ale ani neodkládal :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 09:27 #19899 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma F5J Sázava 2018
Tomáši jsou nějaké změny v pravidlech F5J od 1,1,2018?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 10:01 #19900 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Sázava 2018
Nezdá se mi. Zatím jsem originál FAI jen tak prolétl (verze 2018 je už venku) a připadá mi to stejné jako loňské. Musím si to otevřít pěkně vedle sebe, pak napíšu na 100%, mám v plánu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 10:24 #19901 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma F5J Sázava 2018
Trenére máš zásluhy o F5J ! Do Sázavy je už přihlášeno 47 čechů!!! Na první ročníku v r. 2015 bylo 22 čechů a 24 slováků!
Je vidět, že F5J táhnou!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 11:58 #19902 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Sázava 2018
Ještě malá poznámka k licencím (možná jdu s křížkem po funuse) - nezapomeňte, že členové oficiálního reprezentačního výběru mají licenci za polovinu. Tedy jak tři nominovaní, tak tři oficiální náhradníci: 3xMalča, V. Vostřel, J. Imiolek, S. Perkovič. Stačí si o to při žádosti jen říct s odvoláním na loňský poslední zápis, kde jsou nominovaní uvedeni.

Za ušetřenou částku zakoupíte nějakou chytrou vodu a přivezete na vhodnou akci, třeba právě Sázava 2018 :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2018 15:19 #19903 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J Sázava 2018

Tomas Hruby napsal: Nezdá se mi. Zatím jsem originál FAI jen tak prolétl (verze 2018 je už venku) a připadá mi to stejné jako loňské. Musím si to otevřít pěkně vedle sebe, pak napíšu na 100%, mám v plánu.

Proč bys dělal tak složitou práci?? V pravidlech je na začátku uveden seznam změn a opravený text je na straně označen dvojitou svislou čarou. Pro rok 2018 není žádná změna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. bře 2018 17:51 #19907 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma F5J Sázava 2018
Takže gyro je povolené i v roce 2018?

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. bře 2018 18:19 #19909 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J Sázava 2018
Probírali jsme to nedávno a v pravidlech se nic nezměnilo. Takže převažuje názor že není zakázáno, ale jsou i opačné výklady B) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2018 21:35 #20356 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J Sázava 2018
Nerad bych to zakřikl... ale předpověď počasí na víkend je zatím luxusní. Koho musel Lojza uplatit, to je s podivem... :woohoo: .

Přijedu se aspoň podívat, jak se to má dělat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.452 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám