× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCV2 + F5J s pevnou výškou

Více
14. zář 2019 10:33 #22202 od Jiří Kadlec
Tak to snad nemyslíš vážně. RCVS kde si model musíš většinou postavit sám. Kde je nejvíce juniorů. Kde je počet soutěžících na soutěži 25-30. Kde skoro pokaždé vyhraje někdo jiný. Kde finanční nároky na model jsou nejmenší. Soutěží je za rok nejvíce na různých místech po republice. Tomu ty říkáš, že si někdo udělal kategorii pro sebe? Hlavně mi napiš co si mám myslet o kategorii RCVN. Díky za odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. zář 2019 14:46 #22203 od Milan Chalupník
Všem se nám to líbilo, bříza i kukuřice byly jen drobné překážky, počasí na jedničku, pro zítřek v Hostomicích pořadatel doporučil ponechat stejnou vypínací výšku elekter 150m, pár záběrů s výsledky:
milanchalupnik.rajce.idnes.cz/RCV2_Porici_14.9.2019/
Poděkovali: Martin Rajšner

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. zář 2019 20:25 #22205 od Martin Rajšner

Jiří Kadlec napsal: Tak to jsem nějak nepochopil. Soutěž oficiálně psaná v kalendáři jako RC-V2 se létá podle jakých pravidel? Elektry? Proč to není v sekci "ostatní"? Jestli to je tedy v pořádku,jsem pro dávat kategorii RCEP do sekce F5J a pak to létat jako RCEP. Ať v tom je pořádný zmatek. A jestli by někdo přijel na takovou soutěž jako F5J, no tak má smůlu. Nebo kdybych já přijel na ty RC-V2 a podal protest, tak by jeli s elektrama domů? Se mi líbí, jak někdo píše, že RCEP je zbytečná kategorie. Není náhodou zbytečná kategorie F3J? Stačí se jen podívat na počet soutěžících na soutěžích a počet pořádaných soutěží. Ale podporuje se to co je na sestupu a to co se začíná rozvíjet se utne. Hledají se všemožné argumenty proč to nemůže fungovat, i když to tři roky funguje.


Ahoj Jirko,
Prima jsme si zalitali, i kluci s elektrami.
Oficiální výsledky budou bez pilotů kteří litali s elektrami abychom respektovali pravidla jak jsem již psal. Není třeba nic řešit. Kluci přijeli aby si zalitali, to je vše.
Hledáme možnosti jak létat společně a dnes i na RCVN jsme ukázali, že to není problém.
Tak prosím nepiš hlouposti.
Děkuji za pochopení
Poděkovali: Milan Chalupník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2019 17:01 #22206 od Martin Rajšner
Pokus o přeučení Tomáše :D
Přílohy:
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2019 17:34 #22207 od Mira Chlastak
Diky, ze jsem se v Porici mohl zucastnit i s vrtulkou ;) Kazda prilezitost, kde nabrat zkusenosti je super. Spolecnost skvela a klobasky vynikajici. Priste snad dorazi i vic vrtulkaru.

btw: Ja bych na te pritomnosti vrtulkaru nic nevidel - body se neprepocitavaji, takze to ofiko pilotum v kategorii nepokazime, nastavene vypinaci vysky jsou taky fer (jako i vypnuti motoru cca v miste vystrelu navyjaku) a letadla temer stejna. A proc se takhle na zivo neporovnat a nenabrat nejake zkusenosti "v zavodnim rezimu", kdyz defacto o nic nejde? Navic ve Stredoceskem kraji, je tech zavodu jako safranu :(

Takze velke diky a priste prijedu zase ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2019 18:47 - 15. zář 2019 18:50 #22208 od Milan Chalupník
Dnes v Hostomicích taktéž super, dopoledne porovnávačka ve vzdušném termickém variáblu ze všech směrů, po obědě přišel vítr ... a fest se nakládalo a chodillo daleko pro modely, takže kluci díky, a když budeme lítat vrtulky, můžete přijet na revanš se špagátama, musíme si pomáhat, když je nás tak málo ;) :)
Poslední změna: 15. zář 2019 18:50 uživatelem Milan Chalupník.
Poděkovali: Martin Rajšner

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2019 14:48 - 17. zář 2019 14:16 #22212 od Pavel Svoboda
Jirko ...
a) RCEP nezná ani Gůgl ... na tož já : - )
b) jak sám píšeš tak RCV2 byla nižší kategorie F3J - s tím souhlasím !
c) zimní liga - RCVN to už zná i Google ... za mne dobrý nápad ! Viz. to co napsal Martin R.

Ale zpět ke "tříštění" - by měla být alternativa k F5J ... se stejným modelem (se dá letět obě kategorie) a podobným měřením. Jak psal Tomáš tokové nějaké "F5J lite".
Jinak nikdo Ti nebrání dát do RCVS (pro ty co neznají tak RCV2 ale pouze dvě serva) oběžku za 500,- a jít na F5Jéčka.
Nic míň nic víc. Tečka.

Na diskuzích jako tato se mi líbí to, že neslyším jak "protistrana" křičí : - )

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 17. zář 2019 14:16 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.430 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám