lightbulb Re: Jaký model na F5j - kompozit

Více
24. srp 2013 13:43 #10383 od Aleš Krátký
ja si myslim,ze pike je rozhodne aktualne lepsi nez stork.
nevim teda jak s novyma usima (stork) ale aktualne si myslim to co jsem napsal.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 13:48 #10384 od Hurda Martin
Pane Aleši díky ,
Písně té mi prosím proč?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 18:09 #10385 od Aleš Krátký
Je to "pohled z venku" (nelitam s nimi)
ale proste ten Pike pekneji toci, nepada tak po usich a obecne ma kultivovanejsi letovy projev dle meho.

jo a nedela takovy kraval ve vzduchu.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 18:21 #10386 od Ladislav Jareš
Stork - těch důvodů je několik. Perfektní přístup výrobce, rychlé dodávky náhradních dílů, další vývoj... mj.další snižován hmotnosti při zachování pevnosti. A v neposlední řadě jsou to výsledky pilotů s tímto strojem.. Teď v Trnavě pokud si dobře pamatuji tak 2. a 3. místo. 3. místo na mistrovství Evropy F3J letos v Turecku.. Dá se z toho kombinací nosných ploch a jednohotrupu udělat stroj pro všechny podmínky.. Dodavatel nabízí 3 středy rúzné pevnosti i hmotnosti, v tuto chvíli 2 druhy uší a brzy by měly přibýt další, chystá se nový trup.. Myslím si, že nejvíce k tomu může říci rodina Malčíkova, protože létají obojí... Pike i Stork.

A ještě k té Maxe. Ano, je drahá, ale cena odpovídá kvalitě. To je bez diskuzí. Je to celosvětově uznávaná absolutní špička. Ostatně je to jako s auty. Kam dojete s Trabantem, tam dojedete i s Rolls Roycem. Je jen na každém jakou variantu zvolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 18:23 #10387 od Ladislav Jareš
A o nabídku si napište výrobci. Velice rád Vám pošle nabídku mailem. Jen asi teď trochu strpení, pan Heinrich by teď snad měl být na dovolené.. Adresu naleznete na jeho stránkách..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 18:45 - 24. srp 2013 18:47 #10388 od Aleš Krátký
tak tak, rikal ze bude snad 2 nebo 3 tydny mimo.

edit : mno a tady je nejake info o novem storkovi stoupak.cz/forum/technika/10389-stork#10389

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 24. srp 2013 18:47 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 20:07 - 24. srp 2013 20:17 #10391 od Martin Bečvář

Hurda Martin napsal: Jo a někde jsem četl, že je Pike křehký, to mě jediné znervózňuje. Nebo to je fáma?
Děkuju :)


No zaleží co si pod tím představuješ, určitě půjde promáčnout prstem, ale kdo by to dobrovolně dělal.
Jemné ťuknutí do holeně při tréningu přistání na bod, které mě ani trochu nebolelo dopadlo takto
Poslední změna: 24. srp 2013 20:17 uživatelem Martin Bečvář.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 21:16 #10393 od Hurda Martin
Ty fotky mě trochu děsí !!!
To je problém Pike, nebo standart F5j?!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2013 21:17 #10394 od Aleš Krátký
ja bych rekl ze takovy problem ma kazdy kompozit.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2013 05:59 #10395 od Ladislav Jareš
Tak pan Heinrich začíná zítra dovolenou, bude ji mít 14 dní.

Ano více méně havárie, tedy zakopnutí o nohu je u kompozitů podobná. Ale ne u všech s tak velkými následky. Bohužel jsem taky měl stejnou situaci. S nejlehčím provedení křídla u Storka to dopadlo viz fota. U křídla F3J (celouhlík) se nic nestalo...
Subjektivně u Maxy je pevnost křídel ve všech směrech větší..



Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.479 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám