file Stork 8X SL

Více
10. bře 2016 06:47 #16364 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Stork 8X SL
Aha - to známe a máme na nové VOP 2016


I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2016 07:42 #16365 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Stork 8X SL
Pokud někdo potřebuje kousky této tkaniny tak mám doma. Má váhu kolem 15g/m2. Možná??
Poděkovali: Jiří Kotrba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2016 07:52 #16366 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Stork 8X SL

Alois Hrabáček napsal: Pokud někdo potřebuje kousky této tkaniny tak mám doma. Má váhu kolem 15g/m2. Možná??

Potřeboval bych pár kousků do větší obálky ( obálku pošlu do Lanškrouna s korunami ) na podlaminování např. spoje pod šrouby), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2016 08:48 #16368 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Stork 8X SL
Jsou ruzne typy.
Opravdu "biaxialni" se spletena z pasku uhliku a sirce cca 20mm. Když to ještě nebylo, delal jsem to z jednosmerne. Strasna práce.
Ted se pouzivaji jiné. Jsou zhotoveny z rovingu, rozfoukanych na sirku třeba 40 mm. Pokladaji se vedle sebe. Jedna vrstva ma vlakna v jednom smeru, na ni je polozena druha vrstva, vlakna obvykle na 90 stupnu k první. BEZ propletani.
Jsou ruzne typy, které se lisi poctem vrstev, orientaci jejich vlaken, tloušťkou.
Vtip je v tom, ze všechna vlakna jsou orientovana v dokonale primce. Tak se vlastnosti vlaken vyuziji nejlíp.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2016 09:19 #16369 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Stork 8X SL

Jiří Kotrba napsal: ...Potřeboval bych pár kousků do větší obálky... na podlaminování např. spoje pod šrouby...

Na podobné výztuhy je potřeba silnější materiál, minimálně 80g/m2, výztuha z téhle tenké "pavučiny" by neměla velký smysl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2016 10:30 #16582 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Stork 8X SL
Do Maďarska mi kluci z SK přivezli na "EVO 2016" nové spojky 7st a musím říct, že začínám být tímto modelem dost nadšený. Jsem zatím asi jediný, kdo soutěžně létá uhlíkový střed v lehké verzi (Marko ho má na pevnější a o něco těžší verzi) a opravdu to létá dobře. Dobré vlastnosti loňské "skleněné" verze se dále zlepšil, model je tužší a tedy létá "exaktněji a stabilněji", větší vzepětí tomu také prospělo.
Musím říct, že s loňským bych si asi v podmínkách v Szegedu létat netroufl, poryvy by se už projevovaly a mohl by nastat i pevnostní problém. S novým trupem a středem ale není problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2016 04:41 #16592 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Stork 8X SL
Tomáši, kolik ti vychází letová hmotnost Storka EVO 2016?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2016 06:07 #16593 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Stork 8X SL
V tuto chvíli to kolísá mezi 1340-1360g. Pokud se výrobci podaří ještě jeden "tuning", tak udělám ještě drobnou optimalizaci osazení a výsledek by mohl být lehce pod 1300g.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.401 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám