file Tilia 25

Více
08. bře 2016 13:13 #16346 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Tilia 25
Loni se komise F5 nesesla. Je tam jen jedina změna, která se tyka rovnoměrného rozdeleni lidi po skupinách.
Vsechna pravidla jsou v originale tady
www.fai.org/ciam-documents
Zmeny se oznacuji dvojitou svislou carou v pravem okraji textu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. čec 2016 20:47 - 22. čec 2016 20:48 #17068 od Miroslav Kopecký
Odpověděl Miroslav Kopecký pro téma Tilia 25

Petr Dušek napsal: O osazení serv HD DSM44 tady čtu v poslední době už podruhé, před časem je všichni vyřazovali jako problémové zmetky, teď už snad fungují lépe?


Tak jak jsem psal výše, serva Power HD DSM44 jsem dal do křidélek na Tilii. Jedno z nich po absolvování pár letů začalo vrčet, protože jinak normálně fungovalo dál, nechal jsem ho v křídle. Dneska jsem byl lítat, vylítal jsem jednu baterku, když jsem zapojil druhou, křidélko odjelo do krajní polohy a servo se začalo naprázdno protáčet. A to rozhodně nedošlo k žádné ráně, s Tilií lítám zatím vyloženě "katolicky", snažím se sedat jako do peřin. Ještě že se to stalo na zemi a ne ve vzduchu. Takže tyhle serva jdou z křídel ven a oasadím něco jiného.
Poslední změna: 22. čec 2016 20:48 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2016 09:10 #17069 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Tilia 25
Vnukovi jsem tato serva , koupená u W.Kostky , už před 2 lety dal do E-Trenera od ReichardModelsport a zničeho nic obě nepřetržitě
kmitala - šla do koše.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2017 10:27 #18381 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Tilia 25
V dubnovém čísle RC Revue vyjde krátký článek o nové Tilii 25 plus.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2017 19:23 #18505 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma Tilia 25
Tak se mi dneska podařilo dokončit novou Tilii 25 plus. Jednou ve vzduchu a dojmy zatím velice dobrý a dál uvidíme B) goo.gl/photos/SdjqJANSYCpCdkZF8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2017 08:43 #18507 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Tilia 25
Tilia 25 + je krásná, ale ve vysoké trávě bych zelenou Tilii asi nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2017 09:55 #18510 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Tilia 25
Kladu si podobnou otázku - vážně máš Martine pocit, že tohle zbarvení bude z hlediska viditelnosti praktické?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2017 09:59 #18511 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Tilia 25
Kdyz uz se musi hledat ve vysoke trave :-( tak zalezi na barve spicek kridla. Shora.
Kdysi jsem mel modre konce a nebylo to moc dobre.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2017 14:10 #18514 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma Tilia 25
Původně měla být svítivá zelená a chtěl jsem nějakou změnu .Spíše šlo o estetiku než o účelnost a hlavně po dnešním lítání i kdyby byla růžová tak to je jedno,protože lítá fakt dobře. Pár fotek samo focení. goo.gl/photos/b8fyruVVd61jVHCB6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2019 21:14 - 19. úno 2019 21:18 #21343 od Miglosch
Odpověděl Miglosch pro téma Tilia 25
Ahoj Letci,
uvažuji na Tilií 25 Plus Full carbon a chtěl bych se zeptat na dvě věci:

1. zda tato karbonová verze má odolnější povrch křídel a ocasek na různé promáčkliny a ďůlky, na které běžně trpí modely z XPS vakuované běžnou skelnou tkaninou?

2. byl by někdo ochotný kdo má Tilii s poslední verzí gondolky a se směrovkou umístěnou na konci ocasu změřit, kolik cm má trup od špičky (bez kuželu) po odtokovou hranu výškovky (umístěné na kozlíku)? Bylo by dokonalý, kdyby to mělo do 126cm případně maximálně 130cm i s kuželem. Vozím v autě celou rodinu a tedy bych trup zkrátil hned za kozlíkem a směrovku umístil před vejškovku jako měla původní verze. Vím že to asi trochu ovlivní letové vlastnosti, nicméně já jinak originál 143cm trup s celou rodinou do auta nenarvu, to je o zlámání trupu nebo ocasek a to bych trup raději zkrátil a vozil ho na šířku na deklu kufru a bezpečně...

Děkuju moc za poznatky

Miloš
Poslední změna: 19. úno 2019 21:18 uživatelem Miglosch.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.567 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám