file Baterie pro RCEK

Více
01. bře 2010 09:57 #1367 od bohuslav majercik
Odpověděl bohuslav majercik pro téma Baterie pro RCEK
tie co mam doma maju Ri viac ako 60 mOhmov na članok...........

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2010 07:55 #1374 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Baterie pro RCEK
Cisla to chce pratele. Nejlepe vnitrni odpor. Meril jsem na Cellpro 10 DS 1000EX -2S (ted litam), odpor clanku byl cca 8,5 mOhmu. Nejnovejsi DS G5 1200-3S, odpor 7-8 mOhmu. Ted nemame zadne z nich :-)
Nemame ted ani G3 1000, mate to nekdo zmerene?
Tabulky odporu od vyrobcu jsou bez prechodovych odporu konektoru, ty to trochu zhorsi. Podle katalogu je odpor konektoru cca 0,4 mOhmu.
Obecne plati, ze cim vetsi kapacita, tim mensi odpor.
Teplota ma asi velky vliv: prinesl jsem baterky z auta (zvenku) a CP10 ukazalo 20mOhmu. Behem nabijeni to spadlo pod 10.
Predtim v teple se to drzelo pod 10 po cele nabijeni.
Chce to ale overit,
Vsechno beru na clanek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2010 09:08 #1375 od pavol polonec
Odpověděl pavol polonec pro téma Baterie pro RCEK
ahoj Ivan
grafy ci uz vybijacie charakteristiky a letove "motorove" grafy som uz publikoval
a taktiez rozne nabijacky maju rozdielne merianie Ri
palo

este odkaz :
http://www.mojehobby.cz/diskuze/strom2. ... ec=1122950

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2010 09:34 #1376 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Baterie pro RCEK
Mě osobně více než změřený vnitřní odpor zajímá na kolik otáček baterka dokáže roztočit vrtuli a jak dlouho ty otáčky udrží. Tady mám vcelku jasno a nechci nikoho přesvědčovat. Některé "superznačkové" totiž za moc nestály ani jako nové a po několika desítkách cyklů nebyly vhodné ani k trénování.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2010 09:48 #1377 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Baterie pro RCEK
Palo, mne by zajimal ten odpor. A mereny na jednom pristroji. Absolutni presnost mereni CP neznam, ale urcite se ale da posoudit "mensi/vetsi".
Pro G3 1000 se pise 7,5 mOhmu, pro DS 1200 G5 5,5 mOhmu. Ale u tech G5 jsem nameril 7-8. To mohou ale delat ty konektory.
Domnivam se, ze se zivotnosti to souvisi. Ale chtel bych si to potvrdit. Pak bych totiz nemusel delat 50 startu, abych umel posoudit baterku ale vedel bych to za 12 minut (tolik potrebuje CELLPRO 10, odpor se pocita a prubezne upresnuje).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2010 10:31 #1378 od pavol polonec
Odpověděl pavol polonec pro téma Baterie pro RCEK
osobne sa mi pacia tie rhina(lacne) su lahke a vzhladom na to ze mame novy trup (dlhsi cumak) da sa model vyvazit s 60g lipolmi
rhina 1050 maju 69g

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.334 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám