file Jumper T-pro nebo commando 8

Více
16. lis 2022 15:41 #25049 od Aleš Krátký
Ahoj, litá někdo s "gamepady" ala jumper T-pro nebo commando 8?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
16. lis 2022 16:00 #25050 od Aleš Krátký
Mám na mysli toto

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2022 16:40 #25051 od Tomas Hruby
S gamepady se létá, ale od FrSky (X-Lite).
K těm jumperům neseženeš pro RCEV/F5J rozumně použitelný přijímač. Buď šmejdy, se kterými bych fakt s drahými modely létat nechtěl anebo dosahem skvělé ELRS, ale k tomu zatím neexistuje žádný rozumný přijímač s více výstupy pro serva (je to primárně pro coptery). V budoucnu se ELRS možná posune, poslední verze už umí více klasických kanálů (dlouho byl limit jen 4-5 plných kanálů plus přepínačové), ale ještě to chvíli potrvá.
Takže asi tak... Jo, pokud by tě zajímalo létání s RES, tak pak bych neviděl problém, na to je už vhodných ELRS přijímačů několik :-) Ale RCEV/F5J je horší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2022 19:23 #25052 od Aleš Krátký
Tos mě nepotěšil teda... Za tu cenu to mohlo být super. Nehledě na to, že s drony se litá rozhodně dále a rychleji než s rcev, proto mě překvapuje, že to není použitelné pro rcev.

Jinak ony jsou ty jumpery pro různé výrobce/přijímače ne? To nejde napasovsat?

Jinak cena frsky je teda dost jinde :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2022 19:24 #25053 od Aleš Krátký
BTW kdyby měl někdo na prodej něco v tomto stylu, ale nechť se ozve.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2022 21:02 #25054 od Tomas Hruby
Reálně ten 4-in-1 modul je dost diskutabilní, sám ho mám ve Frsky na různé poletuchy, ale je to takové všelijaké. Klidně to zkus, ale pak si nestěžuj...
Coptery létají daleko, na to je právě super ELRS založený na LoRa, který je dosahem daleko lepší než Futaba či JETI. Jenže ten systém byl vytvořen právě pro coptery a tedy jen 4-5 plných kanálů plus přepínačové. Tomu odpovídá i nabídka přijímačů... Teď se to možná trochu změní, poslední verze firmwaru rozšiřuje variabilitu, ale to je venku tak měsíc a přirozeně zatím není ještě není nijak moc hardwaru. Asi by šlo něco poskládat s SBUS servy, ale to bys zrovna moc neušetřil :-)

Jo a naokraj - ty "gamepady" co odkazuješ, jsou dělané pro coptery i v tom ohledu, že nemají trimy, což je pro letadla taky dost nepříjemné. Ono i to "mačkátko" u FrSky X-Lite není ideální, ale ještě dejme tomu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. lis 2022 09:58 #25055 od Aleš Krátký
hm, to jsem teda zklamán

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2022 16:31 #25057 od Aleš Krátký
Navážu na diskusi :
RadioMaster Zorro

horejsi.cz/Pages/DetailProdukt.aspx?objcislo=3961

Proč toto použitelné je, ale ty nahoře ne ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. lis 2022 16:18 - 30. lis 2022 16:33 #25058 od Dan
Odpověděl Dan pro téma Jumper T-pro nebo commando 8
Budu se snažit být stručný.od 9.září podporuje ELRS full 16 pwm kanálů.V kombinaci Double ELRS Rx a desky od Matek je to velmi dobře použitelné s tím že Rx může být na jiném vhodnějším místě pro příjem než samotný rozvod PWM pro serva.Pokud chce někdo plug and play tak nechť opustí myšlenku ELRS.Ty game Tx jako Iflight nebo Jumper T-pro samozřejně trimy mají.To jsou ty dva mrňavé joysticky vlevo a v pravo pod gimbaly.Dle mě lepší řešení než u Frsky XLite.Trimy nemají Tx od Betfpv a Radiomaster T8 Lite.
Pokud jde o Zorro tak z těch možností o které se zajímáš je to nejlepší volba.I gimbaly už jsou v základu použitelné a menší baterie nemusí být limitujícím faktorem.Možná bude dobré se zeptat třeba na RCmanii a nebo jestli chceš tak klidně napiš SZ.Zorro i ELRS provozuji.
Poslední změna: 30. lis 2022 16:33 uživatelem Dan.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. lis 2022 19:47 #25059 od Tomas Hruby
Hele a fakt se ti chce v trupu velikosti RCEV provozovat ELRS? Reálně buď víc RXů, nebo PWM converter, kde trčí konektory do všech stran (jako třeba u jinak hezké přídavné desky Mateku), nebo kabeláže z jednoho konce modelu na druhý - to je fakt reálně nesmysl... Do motoráku absolutně v pohodě, ale dávat to do Prestige či Panthera fakt nechceš :-(
Tohle tu Alešovi celou dobu píšu - ELRS je jako přenosový protokol geniální (lepší než Futaba i JETI) , od verze 3.0 je problém s počtem kanálů vyřešený, ale prostě k tomu zatím není žádný přijímač rozumně použitelný v modelech kategorií, o kterých se tu bavíme... Za mne škoda, sám bych si s chutí do rádia ELRS modul cvakl (mám tu možnost), ale když není, tak holt není :-(
Jakmile se něco rozumného objeví, tak budu dost možná mezi prvními, kdo to opravdu reálně v F5J zkusí, sleduji dost intenzivně :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.396 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám