file Motor MIHO

Více
13. úno 2012 19:49 #6475 od bohuslav majercik
Odpověděl bohuslav majercik pro téma Motor MIHO

Aleš Krátký napsal: Je tady vice takovych "kazisvetu" ? :-D DD (vtip)


A sam by si sa čudoval kto všetko si z CZ ten motor objednal ...je ich dosť .

B.M.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2012 20:29 #6476 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Motor MIHO
mi je fuk kde je motor vyrobeny, taky litam chinu a neosocuju kvuli toho cinany.

Ja jen rikam,ze kdyby to bylo na me, udelal bych to jako je na EC, cili povoleny seznam motoru,a to co je EXTREMNE ! mimo vykonostni ostatnich bych tam nedal,protoze je jasne co se stane....

Nastesti to na me neni,takze sonduju. To ti snad nevadi nebo jo ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2012 20:56 #6477 od Luděk Mareš
Odpověděl Luděk Mareš pro téma Motor MIHO
Mohol by som Vás poprosiť o zverejnenie kopie paragonu o kúpe motoru od MIHO MOTOR .


Dobrý večer, bohužel vás musím zklamat, na fóru vystavovat paragon nebudu, ale určitě jej vezmu na soutěž, jen to myslím bude až ta 12.5. v Týnci, ty v Nové Pace se mi kryjou s F3J a ty mají u mne přednost. Jinak cena nebyla zas tak vysoká, drobná protislužba stačila, nikdy jsem netvrdil, že mám paragon od MIHO MOTOR, je však origo včetně DPH, tu jsem si odečetl v rámci reklamní kampaně. Hezký večer.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2012 21:15 #6478 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Motor MIHO
Hmm, když naše s.r.o. koupí od souseda 20ks přemotaných Turnigy, a pak to s účtem i s DPH (jako plátce DPH) prodám klukům z Chomutova a okolí, navíc to pověsím na web, tak to ale ještě neznamená, že je vše OK. To mi to trochu připomíná Mihouš story...

V Chomutově na RCEK by takový motor nelétal, i kdyby měl 5 paragonů... ;)

Já furt myslím na toho Izera, jak hlásí "To MIHO teda vyndej..." :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2012 21:52 #6480 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Motor MIHO

Radek Novotny napsal: V Chomutově na RCEK by takový motor nelétal, i kdyby měl 5 paragonů... ;)

pekny pristup,taky bych to udelal,ale dostal bych po hube ze nedodrzuju pravidla

Radek Novotny napsal: To MIHO teda vyndej..."

LOL , to jsi me rozsekal

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 01:35 #6482 od Zbyněk Smola
Odpověděl Zbyněk Smola pro téma Motor MIHO
Podobný motor rozměry a otáčkami jsem objevil v jednom čínským obchodě. Už jsou dva kusy na cestě. Musím nahradit ty 1900otáčkové turnigy, teď když se už neprodávají a tedy nejsou k dostání v běžném obchodě budou asi taky zakázané.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 06:55 #6484 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Motor MIHO
Něco mi říká, že bude letos při RCEK spousta legrace :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 06:56 #6485 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Motor MIHO
:-D "kdyz se neprodavaji jsou asi zakazane" :-D
má pravdu předsedo ... Není nad klasický jmenovitý seznam motorů. Na druhou stranu už vidím jak se hádame který motor jó,a který motor né

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 10:36 #6488 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Motor MIHO

Tomas Hruby napsal: Něco mi říká, že bude letos při RCEK spousta legrace

Třeba ne, viz:

9.6.7.1.4.1. Kontrola elektromotoru s rotačním pláštěm
Vzhledem k variabilitě konstrukčních řešení těchto elektromotorů může pořadatel vybrat kteréhokoli soutěžícího
(např. losováním) a požádat ho, aby předložil motor ke kontrole rozměrů. V případě neznámých hodnot ve
specifikaci motoru musí soutěžící demontovat motor pro kontrolu rozměrů statoru.

Jinak doufám, že se letos budou káčka naposledy lítat podle geometrických rozměru motorů (i v EC). A teď se letím někam schovat, abych to přežil. :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 10:45 #6489 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Motor MIHO
To ti ale Jirko nepomůže - geometrická kontrola celkem není problém, pořád ale máme v pravidlech ten príma bod o neupravovaném motoru dostupném v obchodní síti... A " velká legrace" hrozí kolem tohoto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.391 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám