file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
16. kvě 2013 10:13 #9617 od Aleš Krátký
opraveno.
Radek to posouval

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čec 2013 16:22 #10052 od Aleš Krátký
prave probehla migrace webu stoupak.cz na jiny hosting (z gigaserveru na wedos) protoze provoz je pomerne drahy, tak resim to resim touto cestou.sponzorovat to sice muzu,ale "wodcamcaťpocamcať".

kdyby neco nejelo nebo chybylo prosim ozvete se !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2013 09:17 #10514 od Aleš Krátký
Přátelé modeláři,
prosím o vyplnění dotazníku na úvodní stránce. Děkuji, že používáte naše stránky :-D :cheer:

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 18:54 #10661 od Vladimír Čermák
Alešu, proč je u každého příspěvku posunutý čas proti reálu o 2 hodiny dozadu. Vrtá mi hlavou proč to je. :S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:24 - 10. zář 2013 19:25 #10663 od Aleš Krátký
? :) ja vidim u sveho prispevku cas takovy, jaky realne je ... ma nekdo stejny problem ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 10. zář 2013 19:25 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:35 #10665 od Vladimír Čermák

Aleš Krátký napsal: ? :) ja vidim u sveho prispevku cas takovy, jaky realne je ... ma nekdo stejny problem ?

Aleši vidím tam Dnes 19:29 a psal jsi to 21:29 ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:38 #10667 od Aleš Krátký
divne,ja vidim 21:29 a u tebe 21:35.
zkus zde stoupak.cz/forum/profil/edit nastavit casove pasmo "praha"

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:49 #10669 od Vladimír Čermák
Óóóh velký kouzelníku, napsal jsem tam Prague a ono to funguje. Vřelé díky, teď jsem spokojen.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. zář 2013 08:46 #10754 od Aleš Krátký
Protože si začíná více lídí "stěžovat" na nemožnost náhledu příspěvku při psaní / editaci tak zde je návod.

viz obrázek.



slovy psáno je to : v panelu kde se mění tučnost písna, odrážky , odkazy atd jsou dvě možnost i ( dvě předposlední ) a to "Náhledový panel pod" a "Náhledový panel napravo".

Tímto si aktivujete okno s náhledem příspěvku.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. říj 2013 07:45 #11068 od Aleš Krátký
tak, postihl nás malý výpadek externí SQL databáze, a tak jsem to přemigroval na zdejší, ALE chybí mi záznamy do žebříčku z posledních 6ti soutěží (3*RCEK a 3*F5J)
pokusím se je doplnit, ale to budu muset vymoct z organizátoru data z programu.

Kdyby jste našli něco nefunkčního, prosím kontaktujte mne.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.473 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám