file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
11. pro 2013 12:04 #11527 od Ivan Horejsi
Ok, diky.
Zprávu "Jsi blbec, (podepsan) Kratky" beru, zamyslim se. Stejna zprava bez podpisu mne nezajima.
Na Mojehobby byly svého casu i "multiexistence" - jeden obchodnik se pod jednim nickem chvalil, pod druhym chvalu potvrzoval, pod tretim hanel konkurenci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2013 14:07 #11528 od Aleš Krátký
jsou to uz skoro 3 dny a nema to ucinek,takze to stejne v pondeli zakazu a bude klid :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. úno 2014 23:01 #11809 od Aleš Krátký
Připravuju nový typ kalendáře, kde půjde trošku lépe vybírat kategorie atp.
Má někdo zájem mi do toho kecat ? dostane link a může se kreativně vyjádřit a přiložit tak ruku k dílu.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. úno 2014 20:20 #11813 od Martin Bečvář
Pošli, proklikám, zhodnotím :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2014 10:15 #11820 od Aleš Krátký

Část zprávy je pro hosty skrytá. Pro zobrazení celé zprávy se prosím přihlašte nebo registrujte.


Tady to mají všichni, co se přihlásí.
Je tam nový kalendář s možnosti filtrování soutěží dle kategorií, státu atp. Můžete si tedy vybrat ať se zobrazí jen "F5J - CZ" a "RCEV - CZ", nebo "RCEV - CZ" + "RCEV - SK"
Taky je tam zobrazení dle roku, měsíce, týdne nebo dne. Je možný tisk výpisu všech soutěží v roce / měsíci atp. Vše dle zvoleného filtru.

Zatím to neukazuje vlaječky, a další blbosti (pracuje se na tom)
Podrobnost akce taktéž není nastylovaná, ale od toho jsme tu,aby jsme to nějak doladili k přání nás všech :)

Taktéž zvažuji možnost přidávání soutěží registrovaným uživatelům (např lokální soutěže, korespondenční akce, letecké dny, atp) hm?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2014 19:20 #11822 od Martin Bečvář
První dojem
Je to prťavý, okamžitě jsem musel blíž k monitoru. Oproti starýmu kalendáři míň přehledné, barevné čáry nevýrazné asi to chce tlustější, nebo rovnou jako barevné pozadí. Vlaječky a nápisy to asi taky zpřehlední.
Checkbox nahoře zabírá moc místa na výšku a to tam ještě nejsou všechny kategorie. Chce to dát do řádku a pokud by to šlo tak aktivní checkbox (při kliknutí na kategorii ji rovnou přidá/odebere a ne pak ještě klikat na "ukaž".

Celkový dojem z nového kalendáře je příjemný uhlazený, ale chce to zpřehlednit a taky čitelnost je daleko horší než u starého kalendáře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2014 19:36 - 19. úno 2014 19:43 #11823 od Aleš Krátký
-jo,omylem jsem si tam dal moc male fonty, opravim
-cele se to zprehledni tema vlajeckama statu a vlajeckou kategorie, ktere budou barevne korespondovat s tou linkou dole.
- v lajne jsem to uz mel, ale nezdalo se mi to moc dobre ..., chci tam pak udelat dalsi moduly,a tim padem se to cele tak nejak srovna. jeste uvidime
-aktivni checkbox jsem vypl. nebot ja treba vybiram vsechny RCEK CZ a RCEV CZ a RCEV SK. tak to udelam na jeden "click",zatimco pri aktivivnim checkboxu to delas na 3x (pokazde je refresh stranky). je to na zvazenou. Je to jen prepinatko v adminu,tak to muzu pustit na test.

jinak ted jsem si hral i s temi letajicimi boxy pri najezdu mysi na akci. je tam pridano info o prijlasovani s barvou (cervena / zelena) a pribude tam jeste statni vlajecka a dalsi blbosti.

taky jsem upravil samotny detail akce po kliknuti. vetsi pismena, nejake formatovani atd. dnes to zkusim napojit kompletne na registracni system (musi se to docela otrocky programovat ve zdrojacich te komponenty).

díky

edit : jo pridal jsem tam moznost volby mesice dropdown vyberem
a ted jsem tam zapl dalsi dva moduly nahore, at vidite jak to bude vypadat v s tim vyberem kategorii vs ostatni

edit2 : vyhodil jsem cudlik "ukaž" a dal autosubmit.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 19. úno 2014 19:43 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2014 20:21 #11824 od Aleš Krátký
Tak jsem to cele zvětšil
přidal jsem modul vpravo nahoru s vypisem nejbližších akcí s ohledem na filtrované kategorie :-D luxus

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2014 21:11 #11825 od Martin Bečvář
Velikost dobrá.
Přehlednost, no není to ještě ono, počkám na ikonky :)

Checkboxy takto click jeden refresh, click druhej refresh jsou nanic (pomalé), měl jsem namysli - naklikáš co chceš a ono se to refreshuje průběžně.

Celkově je škoda (a je to i u starého kalendáře), že to důležité, proč kalendář otevírám se krčí u spodního okraje obrazovky a musím rolovat. Samozřejmě záleží i na rozlišení, ale ideál je mít na kliknutí (na kalendář) vše před sebou a nemuset rolovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2014 21:30 #11826 od Aleš Krátký
-velikost ok

-prehlednost : na tom delat neustale. je to beh na dlouhou trat. pokusim se to ale nejak vyresit, ale ber to tak, ze ve starem se ukaze jen vlajecka a nevis nic. v tom novem se ukazuje i nazev akce a tak hned vis o co jde. myslim si, ze se to casem utrepe a bude to ok. vlajecky atd tomu daji jeste hodne.

-checkboxy : to neni dobre proveditelne. cele to funguje az po refreshi, kde se tyto zmeny aplikuji i na nejblizsi akce atp. zkratka tam bud bude cudlik, nebo refresh po kliku.

-narazis tim na ty 3 bloky nahore ? no ono to asi dost zalezi na tom, proc na kalendar chodis. kdybych ty bloky hodil dolu,tak neuvidis hned filtrovani kategorii, neuvidis hned nejblizsi nadchazejici eventy atp. zkratka si myslim, ze to potoceni koleckem mysi neni takova tragedie.
ono se to trosku jeste srazi jak tam vysekam nejake dalsi blbosti co tam nemaji byt, neco hodim dolu atp. ty moduly bych tam ale rad zachoval.

kazdopadne dekuju za nazory ! moc pomahaji.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.471 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám