file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
20. úno 2014 15:59 #11844 od Aleš Krátký
:) ok.
takto mi to prijde ok. vyberes F5J CZ a F5J SK a mas co te zajma. Do sveta nikdo z nas nejezdi, tak si ho proste nevybere. atp.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 19:23 #11845 od Martin Bečvář
Přehlednost už je na úrovni starého kalendáře.
Padl tu návrh na checkboxy v jednom sloupci po straně, pokud to jde, přimlouvám se za vyzkoušení. Až budou kategorie kompletní bude jich hodně, obzvlášť s tím dělením na cz/sk (žeby 2 sloupce?)

Dále po najetí na vlaječku se kromě místa konání nedozvím nic nového, líbilo by se mi v tom plovoucím okně víc informací - kontakt, pořádající klub atd ať to nemusím rozklikávat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 19:35 #11846 od Aleš Krátký
Zkusim to dat vlevo teda kdyz tak pekne prosite.

ad info : muzu tam vypsat jen fieldy, ktere se samostatne vyplnuji.

aktualne to je :
popis : tam pisu informace o soutezi (nekdy i dost dlouhe)
kategorie (ta se voli,a podle toho se filtruje)
lokace : ta definuje vlajecky :)
extra : tam nic neni zatim. chtel jsem tam psat EC/IC informace ale slo by to pouzit na nejake extra informace k zobrazeni pri najeti mysi
contact : tam ted neni nic, ten bych taky mohl vyuzit.


pokud se nejak demokraticky a rozumne dohodnete co tam chcete navic v tom nahledu vypisovat neni problem to tak udelat.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 19:44 #11848 od Martin Bečvář
Ve starém kalendáři to info zobrazit jde.
Je to trochu namačkané, ale vše podstatné vidím bez klikání.


Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 19:55 #11849 od Aleš Krátký
jde, ale to je jiny system :) zkus si najit treba soutez v boreticich ... to uz tak pekne nevypada ze ? :(

rad bych tomu dal nejaky rad. pokud se domluvite co tam chcete videt (co napisu do jednoho radku) tak to tam budu psat.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 20:04 #11850 od Martin Bečvář
Teď jsem se snažil najít Bořetice ve starém kalendáři, ale v té spoustě vlaječek mě napadlo

je vůbec nutné mít v kalendáři soutěže mimo CZ/SK? Kolik je tu lidí co na ně jezdí?

Je tam toho dost a myslím, že pro většinu z těch co na kalendář chodí je to zbytečné a těch pár, co do ciziny jezdí má i jiné zdroje než stoupák. Vím filtrování to řeší, ale i tak.
Je někdo téhož názoru?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 20:18 #11851 od Aleš Krátký
odpovedel sis sam. filtrovani to resi.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 20:27 #11852 od Martin Bečvář
Pak doufám, že výchozí filtrování bude součástí nastavení profilu :)

K množství informací asi takto:
Kalendář dodá DATUM konání. Vlaječky a barvičky dodávají STÁT a KATEGORII
Při najetí se dozvím LOKALITU a případně jestli je akce vícedenní.

Chybí mi:

ČAS startu, připadně ukončení registrací
KONTAKT email, telefon pro potvrzení účasti/dotazy

Možná jsem něco opomněl, ale ten Aurelius co tu mám je vynikající :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2014 09:48 - 10. bře 2014 09:55 #11974 od Aleš Krátký
Trošku jsem zapracoval na té "tajné sekci". Je tam poštelováno zobrazování "vlaječek", taky je trošku upravený detailní náhled na akci (nyní vidíte kompletní informace o soutěží, a hned pod ní informace o registraci, okýnko pro přihlášení i seznam přihlášených - není nutnost se dále proklikavat na "zobrazit přihlášené").

Registrace tam ještě nejsou doladěné, ale pro představu to stačí.

Taký tam je // trošku // poladěný design stoupáku. Úpravy těch tří modulů nahoře (nyní jsou v záložkách a tak šetří místo). Pro korektní zobrazení na té stránce dejte prosím CTRL+F5 ať se načtou změny korektně.

Je to stále rozpracováno, takže občas něco někde nesedí, nefunguje atp.


kdo zapoměl link, tak je tady :
Část zprávy je pro hosty skrytá. Pro zobrazení celé zprávy se prosím přihlašte nebo registrujte.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 10. bře 2014 09:55 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2014 13:12 #11975 od Miroslav Kopecký
Zkoušel jsem nový kalendář a zobrazuje se mi nějak moc roztažený - vlevo mám lištu s položkami menu a až někde hoooodně vpravo vlastní kalendář. Zkoušel jem ve Firefoxu (rev. 27.0.1) na 23 palcovém monitoru s rozlišením 1920x1080
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.590 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám