file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
01. říj 2013 08:30 #11069 od Aleš Krátký
Tak,databáze obnovena do správne verze.
nyni by melo byt vse finalni.

pokud najdete nesrovnalosti v zebricku, prosim napiste.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. lis 2013 10:40 - 07. lis 2013 10:43 #11380 od Miroslav Kopecký
Měl bych poznámku k podobě okna "Další soutěže budou" - bylo by možné přesunout filtr pro výběr kategorie nahoru, nad seznam soutěží (myslím, že to tak i dřív bylo)? Takhle, pokud někdo chce vybrat jen kategorii, která ho zajímá, musí odrolovat přes celý seznam soutěží a pak se teprve dostane k možnosti výběru. Je to maličkost, ale určitě by potěšila...
EDIT jo a ještě jedna drobnost - když chci filtrovat kategorie, tak RCEV v nabídce filtru není (nebo já jí alespoň nevidím)
Poslední změna: 07. lis 2013 10:43 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. lis 2013 10:48 #11381 od Aleš Krátký
Tak ono je to dole,protoze kdyz si nastavim svou oblibenou kategorii tak uz si nevybiram poakzde z toho okna, ktere nahore zaclani :-/

popremyslim nad tim tedy.

jinak kalendar jeste neni predelan,a proto tam nejsou ani kategorie atd. chystam se na to v dohledne dobe

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 10:09 #11402 od Aleš Krátký
Provedl jsem na stoupaku menší změny
1) kalendář nyní bere všechny akce daného typu bez ohledu na stát. Dáte-li si třeba "F5J" tak vypadnou akce F5J nejen v ČR ale i ve světě. Víte tak, zda jet třeba na slovensko, nebo do čr atd.

2) Udělal jsem "létající" menu. Pokud sjedete myší tak nízko, že již menu není viditelné, samo se přilepí na horní stranu prohlížeče a je tedy stále na očích. Pokud se tak neděje zmáčknětě na CTRL + F5. pak by se mělo projevit.

3) Doplnil jsem kalendář akcí o všechny soutěže z F5J.sk (RCEV v F5J ve světě) a všechny RCEV v ČR

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 10:35 #11404 od Robert Šťastný
Poslušně hlásím, že mi "létající menu" blbne. Nechodilo to - tak jsem dal CTRL+F5 a šlo to. Ale pak jsem vlezl na výsledky soutěží a menu létalo blbě - je cca 5cm pod horním okrajem zobrazené stránky. Tedy ne u horního okraje jak by asi mělo být. Mrkněte se na to - asi je tam nějaká chybka. Dík. Robert

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 11:31 #11405 od Radim Barč
Na W7 vše OK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 12:57 #11407 od Robert Šťastný
Blbne mi to když dám : Výsledky soutěží / Bodové výsledky v sezóně . A blbne to v Exploreru, Mozile, Gogle Chrome - vše na WIN XP a to samé mi to dělá V Exploreru na WIN 7 na netbooku. Robert

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 13:24 #11409 od Aleš Krátký
Robert : otestovano na tebou zminenych strojich a jede :(

posli mi screen treba z tech W7 prosim

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 14:43 #11410 od Robert Šťastný
Dal jsem to jako přílohu - snad to tak bude dobré. Robert
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 15:47 #11411 od Aleš Krátký
super ... uz to vidim.
posouvaji to ty err hlasky nad tim :) diky.
opravim záhy...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.489 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám