file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
10. bře 2014 13:34 #11976 od Aleš Krátký
Díky za info.
optimalizace je zatim nulová. Testováno pouze na Google Chrome. v Ostatních to nepojede docela určitě.(tedy prozatím)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2014 12:48 #11987 od Aleš Krátký
opraven ten FF error :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2014 14:25 #11988 od Miroslav Kopecký
Vyzkoušel jsem a vidím všechno ok. A co se mi hodně líbí, je výběr jen jedné konkrétní kategorie pomocí zkratek v liště dole pod kalendářem!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2014 15:01 #11994 od Aleš Krátký
supr.
ten filtr dole je jen na jednu konkretni kategorii, pokud chces vice kategorii, tak se to dela tim vyberem filtru nad kalendarem (nasel jsi ho ?)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2014 15:51 #11995 od Miroslav Kopecký
Jo jo našel i vyzkoušel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2014 18:27 #12041 od Aleš Krátký
Vyměnili jsme si odkazy z webem rceo.eu, a škoda jen, že nejsme více propojeni :) kluci jsou "pěkně živý organismus" a tak si dovolím alespoň info o článcích, které jsou dozajista zajímavé (mne třeba zaujaly poslední dva a to "RCEO – kategorie pro důchodce, začátečníky a neumětely všeho druhu" a "Dovysvětlení k volbě šéftrenéra a ostatních trenérů")

Tož ať nám to lítá, ať už je to cokoliv :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2014 21:34 #12048 od Aleš Krátký
Rozpůleno, pokračujeme o RCEV / RCEO zde stoupak.cz/forum/rcev-a-male-vyskomery-o...lachani-o-rcev#12042

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2014 21:35 - 18. bře 2014 21:41 #12049 od Aleš Krátký
Tak, právě jsem přepsal všechny soutěže do NOVEHO !! kalendáře.

jsou tam F5J, F5J SK, F5J Svět, RCEV, RCEV SK, RCEO, RCEN , RCEJ, RCEK

Chcete další kategorie jako RCV2, RCVS atp ? Pokud ano napište co by jste chtěli a já to tam dodám. Pokus si nic neřeknete nic nebude :-D (kdo se bojí zde, klidně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

a jinak pro ty, kdo se nehlásí jménem a heslem, tak tady je veřejný link na nový kalendář, upravený vzhled, výběr dle kategorii atp.
stoupak.cz/novykalendar



Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 18. bře 2014 21:41 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2014 22:03 #12051 od Aleš Krátký
a malý dodatek : nahodil jsem "úřední desku" stoupak.cz/uredni-deska

Místo pro oficiálnosti, informace, pravidla atd..

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2014 22:37 #12057 od Aleš Krátký
Omluvte dočasný problém s menu nahoře. Technická závada na jejímž odstranění pracujeme :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.561 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám