× Soutěže v roce 2013

file 2.Jihomoravský Pohár 2013 Bořetice.

Více
04. čec 2013 20:40 #10019 od Aleš Krátký

Modeláři,
Do Bořetíc sa přihlašuje do 10.7.!!!!
Momentálně je přihlášeno okolo 65 soutěžících a pokud dobře počítám tak z 9 států.

Využite také možnost létat s malými podle pravidel RCEK!

J.Dudas st.
Letový riaditeľ.


Přihlášky na RCEK jsou registrace.stoupak.cz/contest/45
a na F5J registrace.stoupak.cz/contest/46

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
22. čec 2013 07:39 #10082 od Aleš Krátký
Už len pár dní zostáva do súťaže v Bořeticích.Podľa predpovede sa ukazuje pekné počasie. Verme že najvyšie miesta nám to doprajú.Príprava je v plnom prúde.
Len pripomínam, nezabudnite si licencie FAI a označenie modelov!

Tešíme sa na všetkých pilotov!

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2013 06:25 #10088 od Aleš Krátký
Páni modeláři,
Nebojte se a do Bořetic si přineste aji malé ptáky :)
Zatím máme jen jednu skupinu a je tam 5-6 volných míst. Doplácí se nic a je to za jedny peníze, tak proč si nezalítat ?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 06:43 - 29. čec 2013 06:44 #10121 od Aleš Krátký
vysledky mluvi za vse... ale bylo to TEZKO vydrene, TEZKO ! souperi byli opravdu uzasni a vsechna cest jejich vykonum.
vice az se proberu z komatu

Soubor přílohy:

Název souboru: boreticeF5...lete.pdf
Velikost souboru:2,666 kB


Soubor přílohy:

Název souboru: boreticeRC...lete.pdf
Velikost souboru:567 kB

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 29. čec 2013 06:44 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 10:12 #10124 od Petr Dušek
Gratuluji vítězům a přidám jednu technickou poznámku - všichni závodníci mají ve výsledkovce v kolonce "Country" uvedeno CZE, což asi nebude správně??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 10:52 #10125 od Aleš Krátký
To je error :) počkej chvíli a já to opravim.

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk 4 Beta

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 13:32 - 29. čec 2013 13:39 #10132 od Radek Novotny
Koukám v F5J dalo 10 pilotů "0" v jednom z jejich letů, Juraj Adámek dokonce 2x, co se tam přihodilo? To přistávali v poli, a nebo se jim kousnul altikámoš? Jinak gratulace na Moravu ;) Koukám, že Radek vyhrál v součtu dvou finále o méně než jednu vteřinu, a nebo taky o méně než 2m výšky...

A pročpak se neobjevil Luboš Vaňura? A nebo objevil, ale neodstartoval? :whistle:
Poslední změna: 29. čec 2013 13:39 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 13:50 #10133 od Mirek Kotula
Všem gratuluji a Malčíci, opravdu dobrý klub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 16:17 #10134 od Milan Chalupník
Velká gratulace na Moravu, Radkovi (defacto všem Malčíkům) a Alešovi. Doslova výzva jsou F5J výšky vedoucí k získání "litrů" 74-68-57-49 m !!! A těch nul, bylo opravdu nějak hodně !?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 16:33 #10135 od Tomas Hruby
Ahoj kluci, nuly byly vesměs za pády do sadu, zahučelo tam minimálně 10 modelů (mě se to taky povedlo).

Co se týče výškoměrů, tak řešení problémů jsem jako obvykle schytal já, ale bylo to docela dobré. Pokud se nepletu, tak jsem musel načítat výšku jen 4x, z toho jeden případ docela zajímavý - Altisu V4 patrně po tvrdém přistání odešel displej, takže výškoměr jako takový šlapal jako hodinky, ale jaksi neukazoval. Z těchto 4 případů byla 3x výška načtena naprosto bez diskusí a průkazně, nulu dostal jen jediný pilot, kterému to neukázalo a při čtení v počítači to bylo neprůkazné. Podotýkám, že ani náhodou nešlo o pokus o podvod, prostě dotačný ignoroval mazání pamětí a nějak se mu to hryzlo. Jeho chyba - za let měl nulu, paměti jsem mu smazal a další let už mu to zase šlapalo...
Když si vezmete, kolik bylo celkem letů, tak mi přijde výsledek jediná nula a tři čtení v PC naprosto vynikající a potvrzujete, že se výškoměrů není třeba bát.
Když už jsem nakousl svou činnost v jury, tak jsem mimo těch výškoměrů vlastně neřešil vůbec nic - nebyl žádný spor, jen pár reflightů, které si řešil vedoucí létání sám.
Trochu tam běhal Aleš kolem Sorgu a hodin, ale to kdyžtak napíše sám. Mimochodem ty Alešovy hodiny se mi fakt líbily, chválím!

Organizace soutěže taky bez problémů, jediný zádrhel až na konci s udílením cen, kvůli kterému jsem nakonec musel odjet ještě před vyhlášením, jinak pohoda. Tedy přirozeně až na to brutální vedro, ale to je mimo kompetenci pořadatele...

A poznámka na okraj - docela zajímavé bylo i dění v RCEK... Byla docela psina vidět prakticky po každém startu, jak letí dva Scorpiony na motor do ostré zatáčky po větru na let vyloženě F5J a zbytek modelů letí "na káčko". Popravdě když se uváží, že já letěl se Scorpionem letos vlastně poprvé až v Bořeticích a Juraj na tom asi nebyl o moc lépe, tak byly naše výkony až překvapivé. Na čas Scorpiony vyhrály vlastně snad všechny kola, slabší tréning se projevil až při přistání. Ve finále si Juraj vybral slabší chvilku při přistání a já jsem se po letu dozadu nechal moc odfouknout, takže mě návrat dostal tak nízko, že jsem maximum neuletěl, tím se uvolnila cesta pro Aleše. Jedovatě dodávám, že ho ale k vítězství doslova dokopal Radek Malčík, který už je také z F5J dostatečně postižený a otrlý a donutil ho letět s bublinou po větru :-) Docela téma k zamyšlení...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.412 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám