× Soutěže v roce 2013

file 2.Jihomoravský Pohár 2013 Bořetice.

Více
29. čec 2013 16:50 #10136 od Zdeněk Malčík
Děkujeme všem za gratulace a přikládám odkaz na fotky.
malcateam.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 16:56 #10137 od bohuslav majercik
Tie hodiny boli velmi dobré a čitatelné až do doby ked sa pred nie niekto šikovný nepostavil :) pri hodinach by bolo dobre vytýčiť zonu,kde by bol obmedzený alebo zakázaný pohyb ludí. A bolo by fajn ak by sa dalo zobrazit aj kolo aj skupina ktorej práve beží príprava.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 17:30 - 29. čec 2013 17:31 #10138 od Tomas Hruby
Ilustrační fotky letiště...




Přílohy:
Poslední změna: 29. čec 2013 17:31 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 18:14 #10139 od Aleš Krátký
kluci ja taky dekuji za gratulace, ikdyz ja tu nekdo psal, tak hlavnim tahounem celeho czech teamu byl opravdu Radek... Ten proste umi a na vysledcich to je znat !

soutez to byla velmi zajmava, sepisu nejaky clanek ale spise az zitra, max pozitri, takze vydrzte prosim.

jinak ad hodiny : neplette si ty dvoj displejove (ty byly od slovaku,jako pokusny kousek) a moje ty na stativu s jednim radkem. Moje jsou teda delane na lepsi viditelnost na slunci, ALE nemaji zase dva displeje, ikdyz pripravny cas zobrazovaly take (na stridacku s pracovnim).

Ja tam behal jak nouma sem a zpet predevsim kvuli toho,aby jsme dokazali sesychronizovat oba systemy hodin dohromady, coz byl ukol pomerne nadlidsky, ale druhy den uz snad nekdy neco videli i lide v depu na mych hodinach.

jinak nevim co bych dodal, snad vice v tom clanku.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 19:56 #10140 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2013 21:43 #10141 od Petr Dušek
Zajímavé video, co je to za kategorii? F3F s motorem?? :lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 05:59 #10142 od Tomas Hruby

Petr Dušek napsal: Zajímavé video, co je to za kategorii? F3F s motorem?? :lol: :lol: :lol:


Mě docela fascinují ty neustálé narážky na Bořetice a svah... Zrovna letos se tam svahově první den nedalo létat prakticky vůbec a druhý den jen velmi omezeně, to létání je o tom, že se nad hranou a obecně sadem trhají bubliny, které se musí vytočit a není to zdaleka vždy jednoduché (taky proto tolik modelů skončilo v sadu).
V minulém roce byl ten vliv svahu výraznější, to se občas dal nad hranou sadu odletět celý let, letos se ale podobných případů dělo výrazně méně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 06:39 #10143 od Petr Dušek
Narážím pouze na to, co vidím na videu, okamžitý úprk všech modelů nad svah sadu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 07:31 - 30. čec 2013 07:34 #10144 od Tomas Hruby
No jasně, jenže nad sadem se létalo hlavně termicky... Je to celkem v souladu s teorií - docela roztříštěná plocha, která se různě prohřívá, svah při nafouknutí spíš pomůže trhání bublin. Pod pojmem svahové létání si představuji něco přeci jen znatelně jiného. Zrovna v Bořeticích se dá někdy celkem slušně svahovat nad vesnicí, ale to by se musel vítr trochu otočit.

Jinak v prvním finále to bylo krásně vidět na letu člověka, který ho vyhrál (celkově druhý) - vypnul motor kousek nad hranou s hangárem, ale prakticky na svahování nedošlo, po chvíli se to trhlo a začal kroužit... Hodně poučné :-)

Mimochodem tohle byla moje chybka ve finále RCEK - po startu jsem se chytl, ale musel jsem se vracet (lehké káčko zas tolik neproniká), což mě stálo výšku. Tak jsem začal žehlit hranu, ale prostě se to nedalo. sice jsem tam exhiboval s maximálním rizikem pádu do stromů skoro 5 minut, ale víc už fakt nešlo. Jednu chvíli se tam ale něco trhalo, což mi pomohlo, kdybych si s tím troufl odcházet, tak jsem to asi naletěl. Holt po bitvě je každý chytrý :-(
Poslední změna: 30. čec 2013 07:34 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 11:04 #10146 od Aleš Krátký
je fakt,ze se o ty stromy jen urvala termika a slo se s ni.nikdo tam nestal jak tajtrlik cely let... termiky bylo hafo,ale cestovala do zadu nad sad.

jinak organizace byla trosku divoka, a celkove jsem z toho dost "rozhozeny" ale dobry no... zalitali jsme si,vyhrali jsme co slo a to je hlavni.

jinak koukam,ze RCEK nebylo prihlaseno na svazu,takze nemam ani krasne body do zebricku :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.552 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám