× Soutěže v roce 2013

file 2.Jihomoravský Pohár 2013 Bořetice.

Více
09. srp 2013 18:16 #10274 od Tomas Hruby
Já to možná Aleši upřesním...
Podle mě je problém v tom, že se tu motají seznamy lidí v dokumentech, jako je tvá statistika s oficiálními výsledky.
Ve výsledkovce je to relativně dobře, tam má licenci chybně jen pár lidí, kteří ji zadali špatně při přihlášení, u většiny jsem si ověřil, že FAI mají. Tam by to chtělo možná ručně opravit a publikovat s nějakou jasnou hlavičkou "tohle je oficiální výsledková listina".
Naopak ty tvé statistiky tam mohou mít psané cokoli, ale mělo by být jasné, že to naopak není oficiální výsledkovka.
Je to Aleši specifikum, které se letos týká z elekter jen Bořetic, takže asi proto se to dosud neřešilo , ale obecně bys s tím měl počítat, týká se to prostě jakékoli soutěže v kalendáři FAI. V podstatě asi cokoli z této kategorie kalendáře SMČR: svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Kalend2013/kal2013.php?kat=V01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. srp 2013 18:28 #10275 od Aleš Krátký
ja to tedy osvetim jak to je.
do boretic (F5J) museli mit vsichni licenci FAI,a to bylo taky kontrolovano. ALE kdyz ja nakonec zpracovavam vysledky (nebo opravuju jiz nekym jinym odeslane do databaze), tak opravuji licence na tvar CZE-XXX-YYY protoze tak je cely system postaveny. Licence je unikatni zaznam a vse se vztahuje k nemu, pokud by tedy treba malcici meli (jako ze puvodne meli) uvedenu licenci FAI, tak se jim nezapocitaji body do meho "skoro oficialniho" zebricku FAI zde na stoupaku. Zkratka aktualne je technicky jedina moznost prepisovat licence ceskych soutezicich do jedne unikatni licence (bud budu mit globalne FAI, nebo globnalne CZE)

nelze mit oboji pod jednim ID. je to ciste technicka zalezitost.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. srp 2013 19:20 #10278 od Aleš Krátký

Jaroslav Nezhyba napsal: Mimochodem,jakou máš FAI licenci ?


tudle otazku budu brat jako vtip. proc jsem posilal FYZICKY karticku k vam do Prahy ? trosku me udivuje, ze tak velka organizace, ve ktere pracuje spousta ing. a jinak VŠ vzdělaných lidí nemá žádnou databázi ať už CZE licencí a známek, klubu , nebo právě FAI-CZE licencí.

Jestli máte zájem, asi můžu něco takového pro SMČR vytvořit,aby se už nemuseli posílat kartičky :-D

"ok,trošku ryju, ale hold jsem takovej ... "

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2013 08:00 #10280 od Jaroslav Nezhyba
Aleši,špatně jsi pochopil můj dotaz,jedná se o čistě soukromou otázku.Já mám CZE 1132.To by upadla ruka,kdyby jsi dal podobnou odpověď? Nepleť do toho SMČR-tam vše funguje,jak má.Jsem řadovým členem této organizace,tak jako další stovky jiných,jen jsem vzal nabízenou funkci jako Jirka -Tomáš-Martin a Petr v komisi elektroletů.
Teď bych Ti dal otázku-s velkou pravděpodobností budou schválena prozatímní pravidla RCE 100.Hledám trenéra pro tuto kategorii.Jsi ochoten v této funci pracovat ?Nechci žádnou vyhýbavou odpověď-buď ano-ne.Děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2013 08:26 #10281 od Aleš Krátký
Cze-1462, a teoreticky ano.

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk 4

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2013 08:34 #10282 od Jaroslav Nezhyba
Konečně si rozumíme-odpověď ANO beru.
Přeji hodně štěstí a úspěchů na soutěžích !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.304 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám