× Soutěže v roce 2013

file 2.Jihomoravský Pohár 2013 Bořetice.

Více
30. čec 2013 12:32 #10147 od Petr Dušek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 12:35 #10148 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Proč by nebylo? V kalendáři soutěž číslo 636
www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Kale...13/detail.php?id=636


jsem slepy... asi z toho slunka :-D
díky. Tim pádem to můžu odeslat do žebře, sláva

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 17:06 - 30. čec 2013 17:07 #10150 od Radek Novotny
To jako že teď budeš na 6. místě v žebříku...? Tsss... :silly:
Poslední změna: 30. čec 2013 17:07 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 17:31 #10152 od Tomas Hruby

Aleš Krátký napsal: jinak organizace byla trosku divoka, a celkove jsem z toho dost "rozhozeny" ale dobry no... zalitali jsme si,vyhrali jsme co slo a to je hlavni.


Mě organizace přišla celkem v pohodě na podobně velkou akci. Problém byl "jen" s vedrem - při teplotě až 38st prostě strašně mizely síly... Kdyby bylo třeba jen 25st, tak si dovolím říct, že bych se při identické organizaci nijak moc nenadřel a vracel bych se úplně v klidu, takhle jsem ale šel docela nadoraz :-( Ale s tím se nic nenadělá...

V této souvislosti mě teď docela "dojal" Windguru - www.windguru.cz/int/index.php?sc=439252 , vypadá to, že si to v Holíči zopakujeme - OMG :ohmy: :dry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 17:38 #10153 od Aleš Krátký
tak ja nechci nejak prudit, ale par ale bych nasel
- ceny pro viteze (resp pohary), nebo alespon nechat "udelat nejaky text" na "kristalovy diamant" co vitezove dostali.

-zkouset hodiny a vubec cely audio system na tak giganticke akci mi prijde velmi riskantni.

-chybela nejaka velka zasoba vody,aby se clovek mel kde chladit (ja ji nenasel,mozna tam byla)

-na me to pusobilo desne "Rychle rychle" ale to je pouze muj problem asi.

-nevim proc se pouzival cas naopak (ala archaicky F3J styl -- ano,f3j je proste v dnesni dobe archaismus, jen pojdte do mne :) ) kdyz si temer vsichni ktere jsem slysel pocitali cas naopak (styl na ktery jsou zvykli, at uz to byli nemci, slovaci, cesi,anglani nebo dokonce i polaci?)

Soutez to ale byla jinak povedena ! toto jsou proste jen veci,ktere treba mi osobne vadili. celkovy dojem byl ale dobry, o tom zadna!

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 17:38 #10154 od Aleš Krátký

Radek Novotny napsal: To jako že teď budeš na 6. místě v žebříku...? Tsss... :silly:

to vis no,becka jako ja vyhravaji jen na soutezich,kde je max 8 pilotu :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čec 2013 18:14 #10157 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2013 20:26 #10171 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. srp 2013 04:00 #10175 od Jan Kubica
Aleši, máš jedničku! Dík. Ale s minusem - "Začalo fučet skrze lez, na kterém ... " - to už je moc :-)
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. srp 2013 07:17 #10176 od Aleš Krátký
sory, debilní oprava ala WORD 2010 :-D asi si myslel,že je to dobrý nápad.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.401 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám