file RCEV Modelpark Suché 24.8.

Více
26. srp 2014 11:23 #13132 od Aleš Krátký
c) Pokud se nelétají finálová kola, musí se pro zachování srovnatelného výsledku do žebříčku ze soutěží s finále
a bez finále, připočítat za první místo 30 bodů, za druhé místo 20 bodů a za třetí místo 10 bodů.

to tam vidím já tedy

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 12:34 #13135 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RCEV Modelpark Suché 24.8.
Aha, a v bodě d) je ta má citace. Takže "paskvil" :-), jednou se "připočítá" bez podmínek, podruhé se připočítá, jen pokud je finále. Snad se Radek pochlapí ;-) H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 13:18 #13136 od Tomas Hruby

Aleš Krátký napsal: c) Pokud se nelétají finálová kola, musí se pro zachování srovnatelného výsledku do žebříčku ze soutěží s finále
a bez finále, připočítat za první místo 30 bodů, za druhé místo 20 bodů a za třetí místo 10 bodů.

to tam vidím já tedy


To je tedy dobré zvěrstvo, kdy na jedné soutěži dostane vítěz základní části automaticky 1030b, zatímco na druhé jen 1000b a těch 30b "možná" pokud vyhraje i finále. Tohle tedy se zachováním srovnatelného výsledku nemá společného nic, spíše naopak.
Pokud by nebylo přijatelné, že bez finále se prostě 30b nepřipočte, tak doporučuji raději zvážit opačný postup, kdy se nepřipočte nikdy nic a za vítězství ve finále bude jen dobrý pocit/diplom/pohár atd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 13:22 #13137 od Aleš Krátký
A jak k tomu příjde ten,co je celý den první,a ve finále v jednom náhodném kole mu třeba jen nejde motor nebo není prostě první ? má vyhrát ten, kdo létá nejlépe.

Upřímně nevím, jak to má Radek sepsáno. Záměrem bylo ale pokud možno odstranit finále. Teď sleduji podobné snahy i u F5J v zahraničí, takže to asi taková zcestná myšlenka nebyla

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 13:31 #13138 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RCEV Modelpark Suché 24.8.
Aleši, mně bylo celkem jedno, jestli 30 bodů jo nebo ne, já jen upozorňuji, že v pravidlech jsou nějakých 15 řádků od sebe dvě protichůdná ustanovení a doufám, že se to bude v pravidlech pro rok 2015 příslušně opraveno, to byla ta narážka na Radka.

Jinak s Tomášem musím souhlasit (zase :-)). H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 13:40 #13139 od Aleš Krátký
hele neříkám, že je to fér ... ale má někdo jinou formulaci jak to udělat ? :)
to že seberu body sice je řešeni, ale pak se to finále nemusí létat vůbec ne ?

Radek si s tím poradí, je trenér :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 13:54 #13140 od Tomas Hruby
Odstranit finále za zcestnou myšlenku nepokládám - neříkám, že souhlasím (spíš moc ne), ale pojem "zcestné" je něco jiného a to bych tu určitě nepoužil. Koneckonců pokud bude tímto směrem uvažovat více lidí, tak nic nebrání tomu, abyste se s Radkem domluvili a finále z pravidel vyhodili úplně, u národní kategorie k jeho zachování nic nenutí.

Velké výhrady jsem tu ale vyjádřil k tomu způsobu výpočtu žebříčku u RCEV, to se mi skutečně velmi silně nezdá :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 14:20 #13141 od Radim Barč
Opakování je...
Jsem pro zachování finále i v národní kategorii. Finále je pro mnohé cíl, motivace.
I mistr všech mistrů nemusí vyhrát vždy, tak hold někdy vyhraje ten, který měl v danou chvíli více štěstí. Copak se stane nějaká tragédie? Je to jen zábava a ta musí lidi bavit.
Snad se vyvarujeme ukvapených změn.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 16:14 - 26. srp 2014 16:16 #13142 od Radek Novotny
Mnooo, navrženou filosofii rozdělení bonusů za finále jsem pochopil od jeho tvůrců tak, že bonusy se spíše udělují za celkové umístění na soutěži, a ta jako taková je dle propozic vyhlášena s finálem, a nebo bez finále. Ať je to tak nebo tak, za umístění na prvních 3 místech jsou tedy udělovány bonusové body...

Je pak pouze na pořadatelích, zda vyhlásí soutěž se základními koly s finále a nebo třeba více kol bez finále. Některý pořadatel to s finálema považuje za atraktivnější, a někdo zase bez nich...
Poslední změna: 26. srp 2014 16:16 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 16:15 - 26. srp 2014 16:15 #13143 od Radek Novotny
x
Poslední změna: 26. srp 2014 16:15 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.375 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám