file RCEV Modelpark Suché 24.8.

Více
25. srp 2014 07:30 #13091 od Radek Novotny
...doufám jenom že Honza Micka toho neužral moc, takhle by byl ten lovečák můj... :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2014 07:35 #13092 od Aleš Krátký
nene,nejsou tam zapocitane vysky (chyba vznikla u me, nebojte)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2014 16:28 #13098 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RCEV Modelpark Suché 24.8.
Protože toto je, možná trochu symbolicky, můj 1000. příspěvek na Stoupáku, chtěl bych Alešovi veřejně poděkovat za to, jakým způsobem Stoupák "rozjel". Protože to, že dnes bereme Stoupák, SORG, kalendář atd. jako samozřejmost, by bez jeho úsilí nebylo. Dík, H.

www.rcex.cz/?p=4722

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2014 19:52 #13099 od Aleš Krátký
Honzo díky za pochvalné slova a taký za článek.

jinak ad sorg. Poslední dobou to slyším z více stran, takže s tím něco udělám tedy.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 08:18 #13121 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 09:49 #13123 od Milan Chalupník
Že by se v 6.kole Ruda Rada chytil už v 1m ? :whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 09:57 - 26. srp 2014 09:58 #13125 od Aleš Krátký
To tam má zapsáno. Asi se někdo uklikl ? navic to ve výsledcích naštěstí nic nezmění

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 26. srp 2014 09:58 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 10:24 #13126 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RCEV Modelpark Suché 24.8.
Tak Ruda je místní, že :lol:? Asi se někdo upsal nebo nepřesně opsal lísteček.

Já mám jinou věc - finále a body za něj. Podle mě se bonusové body za finále neudělují, pokud se finále nelétá. Alespoň v pravidlech je to tak zapsané (nebo já to tak čtu).

Pro započítávání výsledku soutěže, kde se létá finále, do celostátního žebříčku se následně přidělí finalistům bonusové body za umístění ve finále. Za první místo je to 30 bodů, za druhé místo 20 bodů a za třetí místo 10 bodů. Ostatní místa ve finále bonusové body nezískávají. Pokud dojde k situaci, že dva nebo více soutěžících mají po přidělení bodů za finále stejný bodový součet (kvalifikační část + finále), rozhodne o jejich pořadí součet bodů z kvalifikačních kol. Obdržené bonusové body přičte pořadatel jednotlivým finalistům k jejich výsledku z kvalifikačních kol. Součet výsledku z kvalifikačních kol a bonusových bodů tvoří konečný bodový zisk, který bude soutěžícímu případně zapsán do celostátního žebříčku.

H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 10:40 #13129 od Aleš Krátký
pokud se nepletu, tak jsme psali pravidla RCEV s tím, že finále není nutné a body se dostanou i tak (aby nebyli soutězící trestání za rozhodnutí pořadatelů)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2014 11:09 #13131 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RCEV Modelpark Suché 24.8.
Aleši, já nevím, jaký byl záměr, ale v pravidlech je to, co cituji výše - dodatečné body jen v případě, že se finále létá :-) H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.380 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám