× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Kalendář akcí v roce 2020

Více
24. říj 2019 08:39 #22391 od Alois Hrabáček
Mluvil jsem s Radkem Térem a ten by souhlasil s termínem soutěže F5J 8.8.-9.8.2020 ve Vysokově u Náchoda místo 20.-21.6.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. říj 2019 08:54 #22392 od Tomas Hruby
Díky moc, já mu večer asi napíšu sám, ale každopádně tohle by byla cesta - soutěží je letos více, což je super, ale to nahromadění čtyř víkendů po sobě byl prostě masakr. Posun na 1-mezera-2 po sobě už je přeci jen přijatelnější. Mimochodem tímto máme nominačních akcí už 7, tak to už nějakou osmou vyberu (asi Maďarsko nebo Štětín, ale zatím nechám otevřené) a tudíž budeme počítat čtyři nejlepší výsledky místo tří.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. říj 2019 12:59 #22393 od Kamil Kičmer
Tome naše F5J budou navazovat na F5J v Polance. Pravděpodobně to bude obojí na Trnávce, jak jsme se s Radimem předběžně domlouvali.

Každopádně tady v tom přehledu plánování začíná být super zmatek. Ještě, že ta první stránka s červenými datumy je stále prázdná... Tak se možná jednou bude dát napsat jeden sloupec se zahraničními akcemi a do druhého naše, pro přehlednost, a následné posuny... Co Aleši? :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2019 10:27 #22397 od Pavel Hofer
Tome: o kterych 7 jasnych se jedna? Nemuzu to nikde najit :). Dekuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2019 12:17 #22398 od Tomas Hruby

Pavel Hofer napsal: Tome: o kterych 7 jasnych se jedna? Nemuzu to nikde najit :). Dekuji


Najít nemůžeš, protože to ještě nebylo vyhlášeno. Ale není to nic tajného, předběžně publikovat mohu a je to takto:
1xMČR
2x závody EC v ČR (Samba a Bořetice)
2x závody EC v SK (Holíč a Levice)
1x dvoudenka v Hořicích

Tohle bylo jasné už dřív.
Teď to nově vypadá ještě na 1x dvoudenka Náchod (u Térů) a 1x nějaký EC mimo ČR, asi buď Maďarsko nebo Polsko.

Pokud bude akcí 8, tak se budou počítat 4.

Za mě by to mělo být v klidu - 6 akcí domácích (Holíč beru za domácí, 2km za hranicemi), jedna v SK přiměřeně daleko a jen jedna s větším cestováním, to se snad nikdo na nějak vyhrocené náklady vymlouvat nemůže :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2019 14:27 #22400 od Alois Hrabáček
A osmý Náchod. A máš to?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2019 14:31 #22401 od Alois Hrabáček
Tome Maďaři do česka poslední roky nejezdí, max. jeden a Poláků začalo jezdit dost, tak jim to vrátíme. Navíc do Polska je to blíž a Ty už to tam znáš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2019 15:03 #22402 od Tomas Hruby

Alois Hrabáček napsal: A osmý Náchod. A máš to?


Tady zase někdo nečte - co jsem asi o kus výše psal???

A jinak souhlas, jako tu osmou akci taky mírně favorizuji Štětín, ale nechme to ještě chvíli otevřené, až si definitivně sednou kalendáře. Podle předpisů svazu mohu finální seznam klidně vyhlásit až v lednu, takže není spěch, teď se musí jen odevzdat obecná kritéria s principy, což jsem už udělal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. lis 2019 09:30 #22433 od Jaromír Kamenský
LMK Roudnice n/L
RCEV: 26.4 2020,29.8 2020

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. lis 2019 09:41 #22434 od Karel Mrázek
Prosím o změnu termínu RCEV Lány z 9.8. na 16.8.
Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.356 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám