× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Kalendář akcí v roce 2020

Více
15. dub 2020 08:29 #22878 od Aleš Krátký
Máš tuto verzi ? : stoupak.cz/SORGV6.exe

- pokud ano, tak to zkus znova teď.
- z kalendáře ti to nic nenačte, neboť není otevřená žádná přihláška
- můžeš ale vytvořit novou soutěž ručně v sekci "vytvořit novou soutěž" tím, že do ni vložíš soutěžící a poté dáš "vytvořit soutěž".

Kdyby něco napiš

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2020 10:03 #22879 od Pavel Hloušek
Verzi mám, soutěž v ní vytvořit zvládnu, mě šlo ale o to otevírání přihlášek atd, jak si tady 20.3. avízoval. Že už si to budeme dělat sami aby sme tě furt neotravovali :) . Předpokládal sem, že se to bude dělat přes sorg, bo si tam hodil screen ze sorgu, ale teď sem si uvědomil, že je to z verze Air, takže asi nic a pojedeme postaru?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2020 11:21 #22881 od Aleš Krátký
Sami to budete dělat, jen jsem to pořád nedoklepl tady na stoupáku :)
Určitě by ses dozvěděl kdyby to už fungovalo bezemne.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2020 12:15 #22882 od Pavel Hloušek
Ahá, tož já ještě počkám :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2020 21:03 - 24. čen 2020 21:03 #23129 od Aleš Krátký
Opravený sorg (věkové kategorie, ID soutěžících a černé místa v rozlosování, podpora AerobTec hodin) - stoupak.cz/SORGV6.exe

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 24. čen 2020 21:03 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.358 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám