× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Kalendář akcí v roce 2020

Více
14. lis 2019 13:25 #22435 od Milan Chalupník

Alois Hrabáček píše:
Milane Štětín je 5.-6.9.2020 a proto jsme MR chtěli na 12.-13.9. a Týnec může být 19.9. Závodem ve Štětíně Eurotour končí.

19.-20.9. je MČR RCEV, a to se moc nesnese, hledali jsme schůdný termín, nebo výměnu za RCVN, nakonec vyšlo nejlépe zrušení

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. lis 2019 20:16 #22436 od Martin Veleba
12.9.2020 je v kalendáři SMČR F5J Litovel !!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. lis 2019 08:37 #22437 od Tomas Hruby
Ono je v předběžném SMČR kalendáři hodně věcí, které už neplatí, zrovna to MČR 12.-13.9. je jedna z mála věcí, které jsou asi už dány... Případná jiná akce se holt bude muset hnout :-(

Jinak ale tahle debata je názornou ilustrací toho, v čem je problém toho tříštění počtu kategorií... Ono není triviální ani zkoordinovat akce pouze F5J - už tady máme zabráno cca 8-9 víkendů dvoudenkami (2xEC ČR, 2xEC SK, MČR, dvě národní dvoudenky a za jisté ohledy stojí ještě další 1-2 Eurotoury v rozumné vzdálenosti), nicméně tohle by ještě celkem šlo. Jenže jakmile se snažíme v kalendáři poskládat ještě další dvě příbuzné kategorie, u kterých je průnik soutěžících (a u RCEP i modelů), tak to prostě nejde a je jasné, že nám budou naskakovat duplicity vedoucí k poklesu účasti či dokonce některá akce vypadne úplně, protože ji pořadatel moc nemá kam napsat - viz Milan a Poříčí.

Řešení to prostě nemá a je to škoda :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. lis 2019 08:50 #22438 od Tomáš Hlavinka
původní termín MČR F5J by někdy koncem května. Proto jsme to dali po dohodě na středeční schůzi na 13. 9. Teď však koukám, že je tam MČR. No my to klidně přesuneme a mám pocit, že nejlepší to bude 26.9. ale jak píše Tomáš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. lis 2019 18:10 #22439 od Petr Dušek
26.9. mám zapsanou podzimní RCEV Hořice, ale už jsem tady psal že jednu soutěž mohu zrušit, když bude termínový konflikt. Véček je na podzim dost a dost, takže raději budu když tam přibude F5J soutěž.

Tuší někdo, kdy je uzávěrka kalendáře do tiskárny? Kdysi to bývávalo na konci září, nebo v půlce října...

A ještě poznámka, 27.7. je zapsána soutěž F5J v Plzni, ale je to pondělí ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. lis 2019 08:25 #22440 od Ivan Horejsi
Nase soutez F5J ma byt 27. cervna.
Asi moje chyba, omlovam se.
Na Svaz uz jsem to napsal a Petrovi dekuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2019 08:42 #22449 od Alois Hrabáček
Ivane 27. června 2020 jsou Bořetice Eurotour, dej tam jiný termín.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2019 11:05 #22458 od Tomáš Hlavinka
Tak když se nakonec rozhodneme udělat soutěž F5J, tak ji stejně vlastně není kam nacpat. Kam to tedy posunout? co ještě neděle 27.9. (28.9. pondělí je svátek)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. lis 2019 12:20 #22461 od Petr Dušek
Vzhledem k pondělnímu svátku je ta neděle myslím celkem ideální termín, za mne rozhodně palec nahoru :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. lis 2019 07:52 #22462 od Tomas Hruby
Ty prodloužené víkendy jsou dost dvousečné, někomu vyhovují, ale zase u jiných lidí (typicky s rodinou a dětmi) je často snaha prodloužený víkend využít na rodinné akce a se soutěží je problém. Skoro bych si tipnul, že ta skupina, které se to moc nehodí, je větší než ta, které to naopak vyhovuje více (části lidí je to jedno, ty neuvažuji). Určitě to je použitelný termín, ale s pojmem ideální bych polemizoval...

Jinak zcela obecně - já bych pořád předkládal k úvaze termíny jako je třeba 18.4. nebo na druhém konci 10.10. - bylo by fajn si sezónu trochu natáhnout, ta koncentrace akcí od května do září je prostě extrémní.

Z jiného soudku - ono by obecně nebylo od věci uvažovat i o akcích typu zimní ligy v Poříčí - asi spíš létat něco jako RCVN či RCEP, kde tolik nezáleží na počtu soutěžících s ohledem na losování atd., ale prostě udržovací "srandaakce", podobně jako se to už léta dělá v F3K a RCH, "zimní spánek" skutečně není nezbytný. Zatímco u volných modelů, pak i RC házedel a částečně větších RC větroňů vlivem Poříčí jsou zimní akce celkem běžné, tak u elektroletů se tomu nějak všichni vyhýbají, ač třeba z hlediska nutnosti běhání a využité plochy jsou daleko menší problém než výše zmíněné kategorie.
Tohle je ale skutečně jen poznámka "na okraj" pro zpestření, naproti tomu ty termíny v dubnu či říjnu mi přijdou už zajímavé i pro "normální akce"...
Poděkovali: Martin Semrád

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.422 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám